Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Nehnuteľnosť Obchodné priestory Prenájom Bratislava - Ružinov

RE0004183-16-000110
Aktualizovaný 20.11.2017 1. publikácia 24.10.2017

Obchodný priestor Aruba Business Center

Druh / Typ

Obchodné priestory / Prenájom

Štát Slovenská republika
Mesto

Bratislava - Ružinov


[ Reality okres Bratislava II ]
Ulica

Galvaniho

Celková cena
Celková podlahová plocha 36,81 m2
  share on facebook

Popis nehnuteľnosti
Ponúkame Vám na prenájom Obchodný priestor v Aruba Business Center v Bratislave - Trnávka, na Galvániho ulici. Administratívna budova sa nachádza v dobre známej a dostupnej lokalite. Táto časť Trnávky je dobre dostupná z letiska a diaľničného obchvatu.
 
Štandard a vybavenie projektu :
Administratívna budova poskytuje nepretržitú ochranu objektu strážnou službou 24 hodín denne, aj počas víkendov a sviatkov, centrálnu recepciu a kamerový monitoring vonkajších aj vnútorných priestorov. Prístup do jednotlivých sektorov budovy je na magnetické čípy. V budove sa nachádzajú meetingové a konferenčné miestnosti, samoobslužná reštaurácia s terasou a dva obchodné priestory. Budova má 2 providerov s optickou sieťou a 1 providera prostredníctvom metalického kábla. Klient sa teda môže rozhodnúť podľa svojich potrieb. K dispozícii je dostatočný počet parkovacích miest na voľnej ploche ako aj v prekrytej podzemnej garáži. V budove je k dispozícii dostatočná plocha archívnych a skladových priestorov. Budova zabezpečuje catering pri firemných akciách a možnosť reklami na streche budovy.  Štandard kancelárií zahŕňa prirodzené vetranie, štruktúrovanú kabeláž, podlahy, priečkovanie, kuchynku, čiastočne zdvojenú podlahu.
 
Údaje o projekte :
Obchodný priestor je vhodný na kaviareň, vináreň a pod... Plocha priestoru predstavuje 36,81 m2 + 1 parkovacie miesto. V priestore je prívod na vodu. Priestor je voľný od 1.1.2017.

Lokalita a okolie :
Od budovy je niekoľko málo stoviek metrov vzdialené nielen medzinárodné letisko, ale aj  diaľnica. Nájomníci a ich klienti sú tak zvýhodnení, nakoľko získajú priame napojenie na hlavné dopravné tepny na Slovensku, ako aj smerom do Rakúska a Maďarska. 
Nehnuteľnosť sa nachádza v okolí Ivánskej cesty, kde sa usídlili mnohé spoločnosti pôsobiace v oblasti voľného času a nákupov: Avion Shopping Center, Ikea, Hornbach alebo KIKA.
Centrum Bratislavy je vzdialené 15 minút autom a je tu taktiež vynikajúce spojenie MHD.
 
Existujúci nájomcovia:
Medzi existujúcich nájomcov patrí HMH, Martifer Slovakia, Karlovarské minerálne vody, Ferring Slovakia, Falck Group, Softip, UNIQA, Mercor Slovakia, LL Consulting, Alpine Pro, Leon Tax.

Náš názor :
OC Aruba je vhodná aj pre náročnejších klientov, ktorí potrebujú dostatočné množstvo parkovacích miest. ARUBA Business Center je miesto, na ktorom nájde moderná firma optimálny mix vybavenia pre rozvoj svojich obchodov.
Charakteristiky
Celková podlahová plocha 36,81 m2
Stav nehnuteľnosti novostavba
Vybavenie štandard
Prevažujúca konštrukcia objektu tehlová
Výťah Áno
Príjazd asfaltová cesta
Počet parkovacích miest 1
Bezpečnostné zariadenie Áno
Internet Áno
Realitná kancelária
GRAVITAS a.s. img Počet inzerátov: 115
Michal Gábriš
Mobil +421 908 431 951
Email gabris@gravitas.sk
Iné kontaktné údaje
Adresa
Budyšínska 36
83102 Bratislava - Nové Mesto
Slovenská republika
Telefón: +421 901 772 772, +421 903 999 340
Fax
Adresa webovej stránky: www.gravitas.sk
Email gravitas@gravitas.sk
Iné kontaktné údaje
Hovoríme SlovenskyAnglicky

e-Vizitka
Obrázok
Mapa
  • Zobraziť publikovaný inzerát