995978 (Ju7BB07JTTC) offers.content.actualized13. 05. 2026 offers.content.first_publication11. 05. 2026

Útulný rodinný dom Ivanka pri Nitre

Ivanka pri Nitre • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

149,990 € 1724 €/m²

offers.content.basic_information

offers.content.kind
Rodinný dom

offers.content.type
Predaj

Úžitková plocha:
87 m²

Plocha pozemku:
0 m²
offers.content.info
KABØ real estate Vám ponúka na predaj útulný rodinný dom v Ivanke pri Nitre s potenciálom dotvoriť si bývanie podľa vlastných predstáv
Hľadáte praktické bývanie s výbornou dostupnosťou do Nitry a zároveň pokoj mimo mestského ruchu? Tento rodinný dom v Ivanke pri Nitre predstavuje ideálnu kombináciu komfortu, dostupnosti a možnosti prispôsobiť si interiér presne podľa seba.
Dom sa nachádza na pozemku o výmere 271 m², pričom zastavaná plocha je 108 m². Podlahová plocha domu je približne 87 m², čo ponúka efektívne využitý priestor bez zbytočnej údržby.
Nehnuteľnosť prešla čiastočnou rekonštrukciou, ktorá vytvára skvelý základ pre budúce bývanie. Exteriér domu je upravený – zateplenie a fasáda sú už hotové, rovnako ako plastové okná, ktoré zabezpečujú lepšiu tepelnú izoláciu. Dom je postavený z pálenej tehly, čo je zárukou pevnosti a dlhej životnosti. V interiéri boli upravené podlahy – odstránená pôvodná škvára, doplnený polystyrén a vyliaty betónový poter. V celom dome sú položené laminátové podlahy, boli menené rozvody elektriny aj vody. Zateplená povala prispieva k priaznivým mesačným nákladom.
Dom je napojený na všetky inžinierske siete – elektrinu, mestskú vodu, plyn aj kanalizáciu. Pozemok je oplotený zo všetkých strán a poskytuje dostatok súkromia. Súčasťou je aj altánok, ktorý vytvára príjemné miesto na oddych či stretnutia s blízkymi.
Dispozične dom pozostáva z priestrannej vstupnej chodby s komorou, z ktorej sa prechádza do ďalšej chodby vedúcej do technickej miestnosti s plynovým kotlom, ktorá zároveň slúži aj ako špajza. Ďalej sa v dome nachádza kúpeľňa s WC, samostatná spálňa, kuchyňa s jedálňou a obývacia izba. Veľkou výhodou je možnosť menšej dispozičnej úpravy, vďaka ktorej môže vzniknúť moderný otvorený priestor spájajúci kuchyňu s obývačkou a zároveň dve samostatné izby.
Ivanka pri Nitre ponúka pokojné bývanie s kompletnou občianskou vybavenosťou. Všetko potrebné vybavíte pohodlne pešo – potraviny, lekár, lekáreň aj pošta. Výborná dopravná dostupnosť je veľkým benefitom – zastávka MHD aj vlaková stanica sú v blízkom dosahu.
Táto nehnuteľnosť je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú dostupné bývanie s potenciálom a nechcú sa viazať na veľký pozemok, no zároveň chcú bývať komfortne a prakticky.
offers.content.read.more
offers.content.characteristics

Úžitková plocha:
87 m²

Stav nehnuteľnosti:
Čiastočná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Rok výstavby:
1960

Typ konštrukcie:
Tehlová

Počet nadzemných podlaží:
1

Počet izieb / miestností:
2

Energetický certifikát budovy:
nie je

Zastavaná plocha:
108 m²

kalendar

offers.tour_arrangement.are_you_interestedoffers.tour_arrangement.dont_wait_and_ask_today

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

offers.map.title

offers.detail.seller_contact

Samuel Lerint

KABO real estate, s. r. o.

09507170... show_number

KABO real estate

Krížna 171 • 94907, Nitra
offers.all_agency_offers

149,990 € 1724 €/m²

offers.detail.seller_contact

Samuel Lerint

KABO real estate, s. r. o.

09507170... show_number