4242308517 (JuuOA9iLSEm) offers.content.actualized22. 05. 2026 offers.content.first_publication21. 05. 2026

Predam, byt 2 izby Letná Poprad

Letná
Poprad • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

147,000 € 2722 €/m²

offers.content.basic_information

offers.content.kind
2 izbový byt

offers.content.type
Predaj

Úžitková plocha:
54 m²
offers.content.info
Ponúkam na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2izbový byt na Nový Juh Poprad.

Byt sa nachádza v tichej lokalite s blízkou kompletnou občianskou vybavenosťou.

Podlahová plocha: 54 m2

Po čiastočnej rekonštrukcií, stierky, plastové okná, loggia, nové elektrické rozvody iba v kuchyni, nová kuchynská linka,

Byt pozostáva :
zo vstupnej chodby, obývačky, kuchyňi, jednej samostatnej izieb, kúpeľne, WC a loggie.

Vybavenie bytu:
plastové okná, , kúpeľni sprchovací kút, umývadlo.

Cena 147000

V prípade záujmu o obhliadku, ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0904 926 152
offers.content.read.more
offers.content.characteristics

Úžitková plocha:
54 m²

kalendar

offers.tour_arrangement.are_you_interestedoffers.tour_arrangement.dont_wait_and_ask_today

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

offers.map.title

offers.detail.seller_contact

Branislav Suranovský

JKV GROUP s.r.o.

09049261... show_number

JKV REAL

Tallerova 4 • 811 02, Bratislava
offers.all_agency_offers

147,000 € 2722 €/m²

offers.detail.seller_contact

Branislav Suranovský

JKV GROUP s.r.o.

09049261... show_number