1025078 (Jurw_r116SP) offers.content.actualized22. 05. 2026 offers.content.first_publication21. 05. 2026

Predaj bytu 2-izbový 60 m²

Bratislava-Petržalka • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

250,000 € 4167 €/m²

note_to_price: bez poplatků
offers.content.basic_information

offers.content.kind
2 izbový byt

offers.content.type
Predaj

Úžitková plocha:
60 m²
offers.content.info
Predám krásny 2-izbový byt v novostavbe- Slnečnice Viladomy, ktorý sa nachádza v tehlovej budove. Byt s osobným vlastníctvom a vybavený všetkým, čo potrebujete pre komfortné bývanie, ponúka príjemné a moderné prostredie s energetickou triedou A. Nachádza sa na treťom poschodí zo šiestich, čo zaručuje tiché a prehľadné prostredie s využitím výťahu a bezbariérovým prístupom.

Priestor s rozlohou 60 m² je premyslene dispozičný a zahŕňa priestrannú lodžiu s rozlohou 10 m², ktorá je ideálna na relax či pestovanie rastlín. Byt je plne vybavený a pripravený na okamžité nasťahovanie, pričom sa starostlivo premýšľalo o každom detaile pre maximálny komfort.

K bytu prislúcha parkovacie miesto v garaži. Cena státia je 25 000€.

Pre bližšie informácie a dohodnutie prehliadky ma prosím kontaktujte prostredníctvom správ na tejto platforme. Tento byt predstavuje ideálnu voľbu pre tých, ktorí hľadajú moderné bývanie v príjemnom a dobre udržiavanom prostredí. Tato nemovitost je určena výhradně přímým zájemcům o koupi. Na inzerát můžete také reagovat přímo na webu Bezrealitky.
offers.content.read.more
offers.content.characteristics

Úžitková plocha:
60 m²

Podlažie:
3

Počet nadzemných podlaží:
6

Stav nehnuteľnosti:
Novostavba

Vlastníctvo:
Osobné

Typ konštrukcie:
Tehlová

Plocha lodžie:
10 m²

kalendar

offers.tour_arrangement.are_you_interestedoffers.tour_arrangement.dont_wait_and_ask_today

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

offers.map.title

offers.detail.seller_contact

Bezrealitky s.r.o.

Bezrealitky Slovensko s.r.o.

42122057... show_number

Bezrealitky Slovensko s.r.o.

Zámocká 30 • 81101, Bratislava-Staré Mesto
offers.all_agency_offers

250,000 € 4167 €/m²

offers.detail.seller_contact

Bezrealitky s.r.o.

Bezrealitky Slovensko s.r.o.

42122057... show_number