4242308467 (JuhP9GDeRxM) offers.content.actualized20. 05. 2026 offers.content.first_publication20. 05. 2026

Moderná garsónka vo Vrakuni

Stavbárska
Bratislava-Vrakuňa • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

160,000 € 4638 €/m²

offers.content.basic_information

offers.content.kind
Garsónka

offers.content.type
Predaj

Úžitková plocha:
34.5 m²
offers.content.info
Ponúkam na predaj kompletne zrekonštruovanú garsónku na ulici Stavbárenská. Byt sa nachádza na 3. poschodí s blízkou kompletnou občianskou vybavenosťou.

Úžitková plocha: 34,5 m2 a pivnica 2,4 m2

Po kompletnej, cenovo i technologicky extrémne náročnej rekonštrukcii (nejde o vizualizácie, ale skutočný stav), podlahové kúrenie po celej ploche ovládané cez Wi-Fi, nové elektrické rozvody, kompletne zariadený dizajnovým nábytkom na mieru s maximom úložného priestoru,

Byt pozostáva : zo vstupnej chodby, obývačky s kompletne vybavenou kuchyňou, samostatne definovaných zón, kúpeľne so sprchovým kútom, WC s inteligentným úložným riešením a pivnice.

Vybavenie bytu: podlahové kúrenie, spotrebiče Mora, televízia Samsung Frame a kompletný nábytok.

Cena je 160 000 €
V prípade záujmu o obhliadku, ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0904 612 594
offers.content.read.more
offers.content.characteristics

Úžitková plocha:
34.5 m²

Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Cena vrátane energií:
Nie

Energie:
120 €

kalendar

offers.tour_arrangement.are_you_interestedoffers.tour_arrangement.dont_wait_and_ask_today

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

offers.map.title

offers.detail.seller_contact

Samuel Šedaj

JKV GROUP s.r.o.

0904 612... show_number

JKV REAL

Tallerova 4 • 811 02, Bratislava
offers.all_agency_offers

160,000 € 4638 €/m²

offers.detail.seller_contact

Samuel Šedaj

JKV GROUP s.r.o.

0904 612... show_number