17718 (JuayY7lmqvJ) offers.content.actualized22. 05. 2026 offers.content.first_publication22. 05. 2026

5i NOVOSTAVBA Rodinný dom 146m2. Pozemok 600m2

Strmé sady
Bratislava-Dúbravka • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

600,000 € 4110 €/m²

offers.content.basic_information

offers.content.kind
Rodinný dom

offers.content.type
Predaj

Úžitková plocha:
146 m²

Plocha pozemku:
600 m²
offers.content.info
5i NOVOSTAVBA Rodinný dom 146m2. Pozemok 600m2

Samostatne stojaci tehlový murovaný zateplený rodinný dom.

+ Asfaltová prístupová cesta

+ Všetky inžinierske siete

+ Kľud a pokojne bývanie

+ Dokonalá občianska vybavenosť

Cena 600 000 €

FINANCOVANIE:

Súčasťou našej kancelárie je hypotekárne centrum, kde vám kompletný servis zastreší naša hypotekárna špecialistka. Zazmluvnené máme všetky banky.

V CENE JE ZAHRNUTÉ:

Provízia RK, poskytnutie komplexných realitných a právnych služieb – vypracovanie rezervačnej zmluvy, kúpnej zmluvy s návrhom na vklad kúpnej zmluvy, uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov kúpnej zmluvy, uhradenie právneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností, odovzdanie nehnuteľnosti a pomoc pri prepise všetkých energií.

Autorizácia zmluvy advokátom a formou notárskej zápisnice.

Som tu vždy pre Vás!
offers.content.read.more
offers.content.characteristics

Úžitková plocha:
146 m²

Stav nehnuteľnosti:
Novostavba

Vlastníctvo:
Osobné

Rok výstavby:
2026

Typ konštrukcie:
Tehlová

Energetická náročnosť:
Z klasických materiálov

Orientácia:
Juhozápadná

Počet izieb / miestností:
5

Energetický certifikát budovy:
A

Vykurovanie:
Podlahové, Lokálne

Plocha pozemku:
600 m²

Zastavaná plocha:
86 m²

Šírka pozemku:
10 m

Terén pozemku:
Rovinatý

Vybavenie:
Verejné parkovanie

Zariadenie:
Zariadené kompletne

Telekomunikácie:
Telefón, Internet, Satelit, Káblová TV, Optická sieť
Zobraziť viac

kalendar

offers.tour_arrangement.are_you_interestedoffers.tour_arrangement.dont_wait_and_ask_today

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

offers.map.title

offers.detail.seller_contact

Dipl.-Ing. Ilja Družkov, Mgr. Econ.

Realitní makléri Slovenska

+421 917... show_number

Realitné kancelárie Slovenska

Chlumeckého 5 • 82103, Bratislava
offers.all_agency_offers

600,000 € 4110 €/m²

offers.detail.seller_contact

Dipl.-Ing. Ilja Družkov, Mgr. Econ.

Realitní makléri Slovenska

+421 917... show_number