999385 (JutpJ4RPfbk) offers.content.actualized22. 05. 2026 offers.content.first_publication20. 05. 2026

Hľadám 1 izb. byt v Radvani / Fončorda - Banská Bystrica

Banská Bystrica • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

135,000 € 3462 €/m²

offers.content.basic_information

offers.content.kind
1 izbový byt

offers.content.type
Kúpa

Úžitková plocha:
39 m²
offers.content.info
AstonReal hľadá pre klienta 1-izbový byt v Banskej Bystrici - časť Radvaň / Fončorda. Platba v hotovosti, čo napomôže urýchlenie predaja. Za ponuky vopred ďakujem. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte na telefónnom čísle 0907 819 957 alebo e-mail janosova@astonreal.sk
offers.content.read.more
offers.content.characteristics

Úžitková plocha:
39 m²

Počet izieb / miestností:
1

Cena vrátane energií:
Nie
Zobraziť viac

kalendar

offers.tour_arrangement.are_you_interestedoffers.tour_arrangement.dont_wait_and_ask_today

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

offers.map.title

offers.detail.seller_contact

Mgr. Larysa Jánošová - Banská Bystrica

AstonReal s.r.o.

0907 819... show_number

AstonReal s.r.o.

Horná 32 • 97401, Banská Bystrica
offers.all_agency_offers

135,000 € 3462 €/m²

offers.detail.seller_contact

Mgr. Larysa Jánošová - Banská Bystrica

člen NARKS
AstonReal s.r.o.

0907 819... show_number