LL338 (JuFzyGFK8yl) offers.content.actualized22. 05. 2026 offers.content.first_publication09. 03. 2026

HERRYS - Na predaj 2 izbový byt s parkovaním a priamym výhľadom na Hrad v projekte Fuxova

Bosákova
Bratislava-Petržalka • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

289,000 € 6051 €/m²

note_to_price: 289.000 EUR + 35.000 EUR parkovacie státie v podzemnej garáži
offers.content.basic_information

offers.content.kind
2 izbový byt

offers.content.type
Predaj

Úžitková plocha:
47.76 m²
offers.content.info

Realitná kancelária HERRYS ponúka na predaj slnečný 2 izbový byt s lodžiou a krásnym výhľadom na mesto v novostavbe Fuxova na Bosákovej ulici v Petržalke. Byt je orientovaný na juhozápad a poskytuje absolútne súkromie. Nachádza sa na poslednom 23. poschodí. K bytu prislúcha vyhradené parkovacie miesto v podzemnej garáži.

BYT
2 izbový
úžitková plocha: 52,56 m² (byt 47,76 m² + lodžia 4,8 m² )
orientácia: JZ

BENEFITY
•krásny panoramatický výhľad na mesto a Hrad z 23. poschodia
•tichý a svetlý byt
•lodžia orientovaná na juhozápadnú stranu
•24 hodinová strážna služba
•vyhradené parkovacie miesto v podzemnej garáži
•skvelá lokalita s výbornou dostupnosťou do mesta k
•kompletná občianska vybavenosť v pešej dostupnosti
•MHD/električka 2 zastávky do Starého Mesta

DISPOZÍCIA
Byt pozostáva z predsiene, obývacej izby spojenej s kuchyňou, samostatnej spálne, kúpeľne s WC a vaňou a lodžie.

LOKALITA
V blízkosti sú situované veľké nákupné centrá Aupark a Eurovea. V bezprostrednom okolí nájdete tiež menšie supermarkety, zdravotné stredisko, trhovisko, školské zariadenia, banku, fitness či poštu. V blízkosti je tiež Chorvátske rameno, Petržalská hrádza, Sad Janka Kráľa a medzinárodná cyklotrasa pre milovníkov pohybu a športu. Tyršovo nábrežie ponúka promenádu a rekreačné a kultúrne využite najmä v letných mesiacoch.

CENA
289.000 EUR + 35.000 EUR parkovacie státie v podzemnej garáži

offers.content.read.more
offers.content.characteristics

Úžitková plocha:
47.76 m²

Umiestnenie:
Posledné podlažie

Podlažie:
23

Počet nadzemných podlaží:
23

Rok výstavby:
2017

Počet izieb / miestností:
2

Plocha balkónu v m2:
4.8 m²

Počet loggí:
1

Cena vrátane energií:
Nie

Energie:
220 €

kalendar

offers.tour_arrangement.are_you_interestedoffers.tour_arrangement.dont_wait_and_ask_today

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

offers.map.title

offers.detail.seller_contact

Mgr Lucia Large

HERRYS s.r.o.

+421 948... show_number

HERRYS s.r.o.

Bottova 4 • 81109, Bratislava - Staré Mesto
offers.all_agency_offers

289,000 € 6051 €/m²

offers.detail.seller_contact

Mgr Lucia Large

HERRYS s.r.o.

+421 948... show_number