998131 (JuQerr3AvFm) offers.content.actualized15. 05. 2026 offers.content.first_publication15. 05. 2026

BYSTRICKÁ, 3-i byt, 85 m2 – tehlová bytovka, loggia, vlastné kúrenie

Bystrická
Bratislava-Devínska Nová Ves • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

325,000 € 3824 €/m²

offers.content.basic_information

offers.content.kind
3 izbový byt

offers.content.type
Predaj

Úžitková plocha:
85 m²
offers.content.info
NOVINKA! Práve pridané do ponuky – zabezpečte si obhliadku medzi prvými.

SIRIUS Realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj slnečný 3-izbový byt s priestrannou loggiou, v tehlovej, nízkopodlažnej bytovke, s malým počtom bytov. Bytový dom bol kolaudovaný v roku 2007, ponúka príjemnú rodinnú atmosféru v pokojnej štvrti plnej zelene. Nachádza sa v obľúbenej lokalite, ktorá ponúka pohodlné bývanie najmä mladým rodinám. Ucelený charakter modernej bytovej zóny, kde sa nezabudlo ani na výsadbu zelene, parkovanie, detské ihriská, praktickú občiansku vybavenosť.

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE:
• Bratislava IV, Devínska Nová Ves – Bystrická ulica
• 3-izbový byt
• tehla / zateplenie
• loggia
• kolaudácia 2007
• celková plocha 85,45 m2 (byt 75,16 m2 + loggia 7,5 m2 + pivnica 2,79 m2)
• 2. podlažie / 4
• bez výťahu
• parkovanie – vyhradené parkovacie miesta pre majiteľov bytov
• kúrenie – vlastný plynový kotol so zásobníkom teplej vody
• murovaná pivnica

VYBAVENIE A ZARIADENIE BYTU:
• plastové okná so sieťkami proti hmyzu
• žalúzie, vonkajšie rolety
• laminátová podlaha / dlažba
• kúpeľňa s vaňou
• samostatná toaleta
• kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi
• veľká vstavaná rolldor skriňa

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:
• orientácia bytu na JV / SZ
• pozemok pod bytovým domom je v podielovom vlastníctve majiteľov
• v blízkosti domu je novovybudované multifunkčné ihrisko K-park

AKÉ JE OKOLIE BYTU:
• NOVÁ MODERNÁ ŠTVRŤ DEVÍNSKEJ – veľmi vkusne zrealizovaná zástavba novostavieb a rezidenčného bývania, neďaleko závodu Volkswagen. Miesto, ktoré je vyhľadávané mladými rodinami vám ponúkne kľudné, pohodlné bývanie, na dosah všetkej vybavenosti, s charakterom súčasnej urbanistickej architektúry moderného bývania. Jednoduchá dostupnosť autom, MHD, pár minút železničná stanica, plná občianska vybavenosť mestskej časti, neďaleko BORY MALL a nemocnica.

• JEDINEČNÉ PRÍRODNÉ PROSTREDIE – bývanie v kontakte s prírodou. Krátkou prechádzkou sa dostanete do chránenej oblasti Malých Karpát. Devínska nová Ves ponúka i široký priestor pre rekreačné a záujmové vyžitie. Devínska Kobyla, Pieskovec, povodie Moravy, cyklochodník až do Rakúska, hrad Devín, či rybník, vám ponúkajú prírodnú kulisu pre váš aktívny oddych.

Z NÁŠHO POHĽADU:
Ak hľadáte byt, kde vaša rodina nájde miesto na oddych od ruchu mesta, vaše deti sa budú bezpečne hrať na tráve pod vašimi oknami, susedov v bytovke budete mať len zopár, no pár minút od vášho bývania máte širokú občiansku vybavenosť, táto ponuka by vás mohla zaujať. Nájdete tu dostatok úložného miesta, šikovné rozloženie priestoru s obľúbenou otvorenou dennou časťou. Každodennú domácu pohodu podčiarknú výhľady na zeleň. Potešia aj náklady pod kontrolou vďaka kúreniu vo vlastnej réžii a taktiež pohodlné parkovanie pri bytovke. Nehnuteľnosť označujeme ako ideálnu voľbu pre rodinu s deťmi.

CENA:
325 000 EUR

Konečná CENA BEZ ĎALŠÍCH POPLATKOV – vážime si našich klientov a preto všetky štandardné poplatky spojené s prevodom vlastníctva na Katastri máte od nás GRÁTIS.

POSTARÁME SA O VÁS – budeme vás sprevádzať celým obchodom, od prvej obhliadky až po odovzdanie kľúčov od vášho nového bývania.
Právny servis, bezplatné hypotekárne poradenstvo, súdny znalec, bytový dizajnér, pomoc pri predaji inej nehnuteľnosti…

SIRIUS – VÁŠ KOMPAS VO SVETE REALÍT

Dajte nám o sebe vedieť:
0918 999 399
hudik@sirius.sk
www.sirius.sk
offers.content.read.more
offers.content.characteristics

Úžitková plocha:
85 m²

Umiestnenie:
Ďalšie nadzemné podlažie

Podlažie:
2

Počet nadzemných podlaží:
4

Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Typ konštrukcie:
Tehlová

Rok výstavby:
2007

Počet izieb / miestností:
3

Počet loggí:
1

Plocha lodžie:
7 m²

Cellar area:
2 m²

kalendar

offers.tour_arrangement.are_you_interestedoffers.tour_arrangement.dont_wait_and_ask_today

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

offers.map.title

offers.detail.seller_contact

Ľuboš Hudík

SIRIUS Realitná kancelária

0918 999... show_number

SIRIUS Realitná kancelária

Račianska 3 • 83102, Bratislava
offers.all_agency_offers

325,000 € 3824 €/m²

offers.detail.seller_contact

Ľuboš Hudík

SIRIUS Realitná kancelária

0918 999... show_number