Reality Alpia

Reality Alpia

A. Kmeťa 24 03601 Martin Slovensko

500 agency.list.results agency.detail.offers

Garáž na predaj, Ľadoveň

reality Martin

Garáž | 15.8 m²

Ponúkam na predaj garáž, ktorá sa nachádza na 1. poschodí v samostatnom objekte hromadných gará

dateOfPublished23.10.2024 dateOfmodified23.05.2026
Objekty na predaj Martin

34,000 € 2152 €/m²

Pozemok na predaj /1285 m2/, Bytča - Veľké Rovné

reality Veľké Rovné

Pozemok pre reklamu | 0 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj pozemok o výmere 1285 m2 v katastrálnom území obce Veľké R

dateOfPublished27.11.2025 dateOfmodified23.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Rovné

13,000 €

Na predaj celoročne obývateľná chata Cinkót - Marcelová

reality Marcelová

Záhrada | 0 m²

Exkluzívne u nás na predaj celoročne obývateľná chata s pozemkom 389m2, s pivnicou, v rekreačne

dateOfPublished05.09.2025 dateOfmodified23.05.2026
Pozemky na predaj Marcelová

30,000 €

IDEÁLNE MIESTO PRE VÁŠ NOVÝ DOMOV - STAVEBNÝ POZEMOK V LIPTOVSKÝCH SLIAČOCH!

reality Liptovské Sliače

Pozemok pre rodinné domy | 828 m²

Hľadáte pozemok, kde sa snúbi pokoj vidieka s plnou občianskou vybavenosťou a dychberúcimi výhľ

dateOfPublished29.04.2026 dateOfmodified23.05.2026
Pozemky na predaj Liptovské Sliače

63,560 € 77 €/m²

reality Liptovské Sliače

Pozemok pre rodinné domy | 828 m²

dateOfPublished29.04.2026 dateOfmodified23.05.2026
Pozemky na predaj Liptovské Sliače

56,980 € 69 €/m²

Predaj rodinného domu s garážou – Bojnice, ul. 1. mája

reality Bojnice

Rodinný dom | 1,076 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom na ul. 1. mája v Bojniciach, ktorý sa nachádza na ro

dateOfPublished16.08.2025 dateOfmodified23.05.2026
Domy na predaj Bojnice

260,000 € 242 €/m²

Exkluzívne u nás! Na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v Marcelovej

reality Marcelová

Rodinný dom | 2,000 m²

Radi by sme Vám predstavili jedinečnú ponuku na predaj priestranného rodinného domu v pôvodnom

dateOfPublished25.07.2025 dateOfmodified23.05.2026
Domy na predaj Marcelová

70,000 € 35 €/m²

Na predaj rekreačná chata - novostavba v Komárne časť Nová Stráž

reality Komárno

Vidiecky dom | 260 m²

Exkluzívna novostavba rekreačnej chaty v Komárne – Nová Stráž: Váš nový domov na relax aj celor

dateOfPublished20.04.2026 dateOfmodified23.05.2026
Domy na predaj Komárno

80,000 € 308 €/m²

2 - izbové byty ,,APARTMÁNY BOJNICE - APARTMÁNY POD ZÁMKOM"

reality Bojnice

2 izbový byt | Bojnice | 46.7 m²

Investičná príležitosť v srdci Bojníc: 2 - izbové byty v projekte ,,APARTMÁNY BOJNICE" - ,, APA

dateOfPublished18.07.2025 dateOfmodified23.05.2026
Byty na predaj Bojnice

Cena dohodou

Obchodno - výrobné priestory na prenájom, Ľadoveň

reality Martin

Priestor pre výrobu | 70 m²

Ponúkame na prenájom výrobno-obchodný priestor o výmere cca 70 m², situovaný v lokalite Ľadoveň

dateOfPublished06.10.2025 dateOfmodified23.05.2026
Priestory na prenájom Martin

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Pozemok na predaj, obec Vlašky v blízkosti nádrže Bešeňová

reality Vlachy

Pozemok pre reklamu | 0 m²

Reality Alpia Vám v exkluzívnom zastúpení, ponúka pozemok vhodný na výstavbu menšieho rodinného

dateOfPublished22.01.2026 dateOfmodified23.05.2026
Pozemky na predaj Vlachy

57,000 €

Rodinný dom v pôvodnom stave s vizualizáciou / 1028 m2 / - Púchov

reality Púchov

Rodinný dom | 1,028 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj murovaný rodinný dom v pôvodnom stave, vhodný na kompletnú

dateOfPublished15.04.2026 dateOfmodified23.05.2026
Domy na predaj Púchov

Cena dohodou

Pozemok na výstavbu domu na predaj v Turčianskej Štiavničke

reality Turčianska Štiavnička

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Exkluzívna ponuka pozemku s veľkým potenciálom – Turčianska Štiavnička V pokojnom a perspektív

dateOfPublished23.04.2026 dateOfmodified23.05.2026
Pozemky na predaj Turčianska Štiavnička

49 €/m2

5-IZBOVÝ RD medzi Zvolenom a Banskou Bystricou (335 000 €)

reality Hronsek

Rodinný dom | 680 m²

Priestranný dom v tichej ulici bez prechodnej dopravy - funkčné bývanie pre rodinu aj pár s nár

dateOfPublished13.03.2026 dateOfmodified23.05.2026
Domy na predaj Hronsek

335,000 € 493 €/m²

3-IZBOVÝ RD medzi Zvolenom a Banskou Bystricou (250 000 €)

reality Hronsek

Rodinný dom | 457 m²

Ponúkame novostavbu v tichej ulici bez prechodnej dopravy - uzavretá komunita, pokoj a mestá na

dateOfPublished13.03.2026 dateOfmodified23.05.2026
Domy na predaj Hronsek

250,000 € 547 €/m²

Rekreačná chata na predaj, obec Vlachy

reality Vlachy

Vidiecky dom | 492 m²

Sieť realitných kancelárií Alpia vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj útulnú, kompletne

dateOfPublished12.03.2026 dateOfmodified23.05.2026
Domy na predaj Vlachy

143,000 € 291 €/m²

Kancelárske priestory, /40m2/, ŽILINA

reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | 40 m²

Reality Alpia Vám ponúka na prenájom kancelárie, /40m2/, ŽILINA . K dispozícii je priestor na p

dateOfPublished16.03.2026 dateOfmodified23.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

488 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Priestranný rodinný dom na pozemku s rozlohou 2300m2, Veľký Čepčín

reality Veľký Čepčín

Rodinný dom | 2,321 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v obci Veľký Čepčín, ktorá sa nachádza len 10 minút

dateOfPublished20.05.2026 dateOfmodified23.05.2026
Domy na predaj Veľký Čepčín

180,000 € 78 €/m²

4-izbový byt s terasou / 184 m2 / - Súľov

reality Súľov-Hradná

4 izbový byt | 147 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj nadštandardný 4-izbový byt / 184 m2 / v okrajovej časti ob

dateOfPublished18.02.2026 dateOfmodified23.05.2026
Byty na predaj Súľov-Hradná

Cena dohodou

Chalupa, rekreačný domček na predaj, Horný Turček

reality Turček

Vidiecky dom | 291 m²

Celoročne obývateľna chalupa/dom v malebnom Hornom Turčeku Hľadáte ideálne miesto pre pokojný

dateOfPublished08.07.2025 dateOfmodified23.05.2026
Domy na predaj Turček

85,000 € 326 €/m²