Reality Alpia

Reality Alpia

A. Kmeťa 24 03601 Martin Slovensko

499 agency.list.results agency.detail.offers

Rekonštruvaný 3-izb byt v tichej lokalite Komárna

reality Komárno

3 izbový byt | 58 m²

Ponúkame Vám na predaj rekonštruovaný 3-izb byt v tichej lokalite Komárna. Byt sa nachádza v ok

dateOfPublished30.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Komárno

87,900 € 1516 €/m²

Čiastočne rekonštruovaný 3-izb byt v tichej lokalite Komárna

reality Komárno

3 izbový byt | 0 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj čiastočne rekonštruovaný 3-izb byt v tic

dateOfPublished30.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Komárno

Cena dohodou

Stavebný pozemok na predaj, Veľká Čierna

reality Veľká Čierna

Pozemok pre reklamu | 0 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj stavebný pozemok pre rodinný dom / 1003m2 / v obci Veľká Č

dateOfPublished30.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Čierna

49,147 €

2-izbový byt TRENČÍN - Halalovka, klíma,parkovacie miesto

reality Trenčín

2 izbový byt | 60 m²

Reality Alpia: Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt v modernej bytovke s parkovacím miestom.Je n

dateOfPublished20.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

154,900 € 2582 €/m²

Znížená cena! Na predaj podnikateľský objekt v Trávniku, okres Komárno

reality Trávnik

Obchodné priestory | 13,828 m²

Máte záujem o jedinečnú investičnú príležitosť? Ponúkame na predaj rozsiahly priemyselný areál

dateOfPublished19.08.2025 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na predaj Trávnik

330,000 € 24 €/m²

Na predaj LUKRATÍVNÝ STAVEBNÝ POZEMOK KOMÁRNO - Hadovce

reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Na predaj lukratívny stavebný pozemok v Komárne časť Hadovce. Plocha pozemku má výmeru 1 600 m²

dateOfPublished23.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

139,800 €

Na predaj skladové priestory s predajňou v Hurbanove

reality Hurbanovo

Priestor pre sklad | 992 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú investičnú príležitosť - trojposchodovú budovu v Hurbanove, ideáln

dateOfPublished17.02.2026 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na predaj Hurbanovo

305,000 € 307 €/m²

Na predaj obchodné priestory v Hurbanove

reality Hurbanovo

Priestor pre sklad | 992 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú investičnú príležitosť - obchodné priestory v Hurbanove Nehnuteľn

dateOfPublished17.02.2026 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na predaj Hurbanovo

123,000 € 124 €/m²

Bývanie v centre Martina, 1-izbový byt na prenájom

reality Martin

1 izbový byt | 29 m²

Ponúkame na prenájom príjemný 1-izbový byt nachádzajúci sa na 2. poschodí z 3. v zateplenom byt

dateOfPublished15.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Martin

380 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Kozmetický/masérsky salón na postúpenie nájmu, Hrobákova, Petržalka - Háje, Bratislava V

reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | 39 m²

Ponúkame na postúpenie nájmu pekný priestor pre manikérku, kozmetičku, alebo masérku. Priestor

dateOfPublished01.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

250 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Kúsok od univerzity 2-izbový byt na prenájom, Centrum, Martin

reality Martin

2 izbový byt | 52 m²

Ponúkame na prenájom zrekonštruovaný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite centrum mesta. Len n

dateOfPublished17.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Martin

550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Pozemok pre polyfunkciu a bývanie v Prievidzi, 811,75 m2

reality Prievidza

Komerčná zóna | 811 m²

Exkluzívny pozemok vhodný na výstavbu – bez potreby veľkých investícií - Pozemok pre polyfunkci

dateOfPublished19.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Prievidza

225,000 € 277 €/m²

Pozemok pre polyfunkciu a bývanie v Prievidzi, 811,75 m2

reality Prievidza

Komerčná zóna | 811 m²

dateOfPublished19.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Prievidza

222,900 € 275 €/m²

2-izbový byt na predaj, Tatranská Lomnica

reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | 60.4 m²

Zariadený 2-izbový byt s balkónom a parkovaním – Tatranská Lomnica, Vysoké Tatry Reality Alpia

dateOfPublished14.11.2025 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

249,000 € 4123 €/m²

Rodinný dom na predaj, Žltý piesok, Banská Bystrica

reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 300 m²

Ponúkame vám priestranný trojpodlažný rodinný dom, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou. Neh

dateOfPublished11.01.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

679,000 € 2263 €/m²

Pozemok na predaj, obec Vlašky v blízkosti nádrže Bešeňová

reality Vlachy

Pozemok pre reklamu | 0 m²

Reality Alpia Vám v exkluzívnom zastúpení, ponúka pozemok vhodný na výstavbu menšieho rodinného

dateOfPublished22.01.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Vlachy

57,000 €

Rodinný dom na predaj, Sučany

reality Sučany

Rodinný dom | 792 m²

Rodinný dom s garážou a veľkým pozemkom v Sučanoch Ponúkame na predaj prakticky riešený 3-izbo

dateOfPublished17.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Sučany

193,000 € 244 €/m²

3 izbový byt v projekte Stará Husitská - Bánovce nad Bebravou

reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | 61.5 m²

Hľadáte vlastné bývanie alebo zaujímavú investičnú príležitosť? Reality Alpia v spolupráci s i

dateOfPublished17.02.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

129,500 € 2106 €/m²

Záhradná chatka /17 m2/, Žilina - Závodie

reality Žilina

Záhradná chatka | 454 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj murovanú záhradnú chatku / 17 m2 /, - záhrada o veľkosti

dateOfPublished06.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Žilina

29,900 € 66 €/m²

Podnikateľský objekt na prenájom, Kyjevské nám., Banská Bystrica

reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | 200 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor na Kyjevskom námestí na sídlisku Fončorda. Priestor

dateOfPublished31.08.2025 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

1,700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Pozemok na predaj, Jarovce, Bratislava V (7000 m2)

reality Bratislava-Jarovce

Orná pôda | 7,000 m²

Ponúkame na predaj pozemok - ornú pôdu v katastrálnom území Jarovce o výmere 7000 m2. Momentál

dateOfPublished08.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Jarovce

70,000 € 10 €/m²

Pozemok na predaj /1285 m2/, Bytča - Veľké Rovné

reality Veľké Rovné

Pozemok pre reklamu | 0 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj pozemok o výmere 1285 m2 v katastrálnom území obce Veľké R

dateOfPublished27.11.2025 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Rovné

13,000 €

5-IZBOVÝ RD medzi Zvolenom a Banskou Bystricou (335 000 €)

reality Hronsek

Rodinný dom | 680 m²

Priestranný dom v tichej ulici bez prechodnej dopravy - funkčné bývanie pre rodinu aj pár s nár

dateOfPublished13.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Hronsek

335,000 € 493 €/m²

3-IZBOVÝ RD medzi Zvolenom a Banskou Bystricou (250 000 €)

reality Hronsek

Rodinný dom | 457 m²

Ponúkame novostavbu v tichej ulici bez prechodnej dopravy - uzavretá komunita, pokoj a mestá na

dateOfPublished13.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Hronsek

250,000 € 547 €/m²