LUMIA PROPERTY MANAGEMENT s. r. o.

LUMIA PROPERTY MANAGEMENT s. r. o.

Krasovského 13/3742 85101 Slovensko

Našou úlohou je odbremeniť majiteľa nehnuteľnosti od pravidelnej starostlivosti o svoj majetok a preto sme tu na to, aby sme prevzali všetky povinnosti z majiteľa na seba, pričom majiteľ sa môže venovať iným dôležitým veciam.

offers.content.read.more

LUMIA PROPERTY MANAGEMENT s. r. o.

LUMIA PROPERTY MANAGEMENT s. r. o.

Krasovskeho, 13 85101 Bratislava-Petržalka Slovensko

9 agency.list.results agency.detail.offers

Útulná garsónka, Ružinov – na predaj

reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Vlčie hrdlo | 16.78 m²

Hľadáte bezstarostné bývanie alebo hotovú investíciu s okamžitým výnosom? Ponúkame kompletne zr

dateOfPublished22.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

99,000 € 5900 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Dvojgeneračný rodinný dom na predaj v srdci Nízkych Tatier – Mýto pod Ďumbierom

reality Mýto pod Ďumbierom

Rodinný dom | characteristic.no_street | 300 m²

Ponúkame na predaj priestranný dvojgeneračný rodinný dom v obľúbenej lokalite Mýto pod Ďumbiero

dateOfPublished13.01.2026 dateOfmodified13.01.2026
Domy na predaj Mýto pod Ďumbierom

475,000 € 1583 €/m²

Top
Top

Exkluzívny mezonet s veľkorysou terasou v projekte RIEČNA - na predaj

reality Bratislava-Staré Mesto

Mezonet | Riečna | 240.67 m²

Exkluzívny mezonet s veľkorysou terasou v projekte RIEČNA Riečna ulica, Bratislava – Staré Mest

dateOfPublished26.02.2026 dateOfmodified26.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,502,734 € 6244 €/m²

Top
Top

Svetlá dvojgarzónka s dvomi loggiami v srdci Petržalky – Holíčska

reality Bratislava-Petržalka

Dvojgarsónka | Holíčska | 37 m²

Ponúkame na prenájom svetlý a prakticky riešený 2-izbový byt typu dvojgarzónka nachádzajúci sa

dateOfPublished19.01.2026 dateOfmodified11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

760 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Top
Top

Štartovacie bývanie alebo rekreácia: Pozemok s modulovým domom v Lehniciach

reality Lehnice

Pozemok pre rodinné domy | characteristic.no_street | 533 m²

Ponúkame na predaj pozemok v obci Lehnice, časť Sása, s rozostavaným modulovým domom, ktorý pre

dateOfPublished20.03.2026 dateOfmodified18.05.2026
Pozemky na predaj Lehnice

70,000 € 131 €/m²

Top
Top

Na predaj moderný dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom v projekte Slnečnice - Žltá ulica

reality Bratislava-Petržalka

Rodinný dom | Žltá | 127 m²

Ponúkame na predaj moderný dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v obľúbenej bratis

dateOfPublished05.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Petržalka

777,000 € 6118 €/m²

Top
Top

Útulný 1 - izbový byt na predaj v Ružinove

reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 29 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v mestskej časti Bratislava – Ružinov, lokalita Vlčie hrdlo. Vý

dateOfPublished26.02.2026 dateOfmodified12.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

129,000 € 4448 €/m²

Top
Top

Na predaj: Exkluzívny 2-izbový byt v projekte RIEČNA – Staré Mesto, Bratislava

reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Riečna | 44.75 m²

Na predaj: Exkluzívny 2-izbový byt v projekte RIEČNA – Staré Mesto, Bratislava Lokalita: Riečna

dateOfPublished22.10.2025 dateOfmodified19.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

402,750 € 9000 €/m²

Exkluzívne bývanie v srdci Starého Mesta – 4-izbový byt v projekte RIEČNA

reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Riečna | 95.37 m²

Na predaj: Exkluzívny 4 - izbový byt v projekte RIEČNA – Staré Mesto, Bratislava Lokalita: Rieč

dateOfPublished19.01.2026 dateOfmodified24.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

839,256 € 8800 €/m²