10 agency.list.results agency.detail.offers
Rekreačný pozemok | Margecany | 713 m²
Directreal Super - Ponúkame na predaj rekreačný pozemok s výmerou 713 m², situovaný vo vyhľadá
33,000 € 46 €/m²
Obchodné priestory | Jozefa Smreka | 150 m²
Directreal Super - Hľadáte ideálne miesto pre svoje podnikanie? Ponúkame na prenájom veľkorysé
750 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | J.Jesenského | 850 m²
Directreal Super - Lukratívny pozemok v centre mesta Krompachy – ideálny na bývanie alebo inv
59,000 € 69 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Poloma | 5,720 m²
Directreal Super - 🟩 EXKLUZÍVNE LEN U NÁS! Directreal Super vám ponúka na predaj lukratívny po
88,000 € 15 €/m²
Pozemok pre občiansku vybavenosť | Stará cesta | 862 m²
Directreal Super - Exkluzívne ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok o výmere 862 m² n
14,000 € 16 €/m²
2 izbový byt | Za Hornadom | 56 m²
Directreal Super - Na predaj ponúkame štýlový 2-izbový byt s kuchyňou (2+1) nachádzajúci sa v
159,000 € 2839 €/m²
Záhrada | Intravilan | 1,187 m²
Directreal Super - Predaj slnečného rovinatého pozemku v Bušovciach s výhľadom na Tatry – ideá
18,999 € 16 €/m²
Rodinný dom | Ružová | 210 m²
Directreal Super - Na predaj rozostavaný poschodový tehlový dom v obci Plaveč Hľadáte ideáln
139,000 € 662 €/m²
Rodinný dom | Makovická | 190 m²
Directreal Super - Na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom a investičným potenciálom v Bardejo
169,000 € 889 €/m²
Výrobný objekt | Podsadek | 301 m²
Directreal Super - Na predaj investičná budova v mesta Stará Ľubovňa – výborná investičná príl
275,000 € 914 €/m²
modals.realsoft_redirect.text