Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Strong

Eisnerova 46 841 07 Bratislava
Realitnú sieť Directreal sme založili v roku 2007. Odvtedy našimi rukami prešli desiatky tisíc nehnuteľností, ktoré si našli nových majiteľov. Kladieme dôraz na požiadavky predávajúceho, ale aj na potreby kupujúceho. Nepredávame len studené betónové múry. Predávame domov, emócie a spomienky. Hodnota nehnuteľnosti je pre mnohých ľudí nevyčísliteľná a my tomu dobre rozumieme. Marián Paták, majiteľ franšízovej značky Direct Real

offers.content.read.more

12 agency.list.results agency.detail.offers

DIRECTREAL|Domček na úpätí Devínskej Kobyly

reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Chalupa, rekreačný domček | Waitov lom | 150 m²

Directreal Strong - Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj celoročne obývateľný 2.posch. rodi

dateOfPublished19.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

250,000 € 1667 €/m²

DIRECTREAL|Záhrada pre milovníkov lesa

reality Bratislava-Dúbravka

Záhrada | Strmé sady | 302 m²

Directreal Strong - Ak hľadáte tichý pozemok v príjemnom prostredí plnom zelene s výhľadom na

dateOfPublished19.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

65,000 € 215 €/m²

DIRECTREAL|Záhrada pri jazere

reality Bratislava-Ružinov

Záhrada | Bočná | 256 m²

Directreal Strong - Ponúkame na predaj záhradu v tichom prostredí v blízkosti jazera Zlaté pie

dateOfPublished19.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

89,000 € 348 €/m²

DIRECTREAL|Na predaj slnečná záhrada

reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Záhrada | Devínska cesta | 980 m²

Directreal Strong - Ponúkame na predaj slnečnú záhradu pod kopcom Sandberg. Záhrada je oploten

dateOfPublished19.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

237,000 € 242 €/m²

DIRECTREAL|Na predaj pozemok so stavebným povolením

reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Na Tálkoch | 355 m²

Directreal Strong - Ponúkame na predaj pozemok v tichej lokalite obce Marianka. Pozemok, ktorý

dateOfPublished19.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

182,800 € 515 €/m²

DIRECTREAL|Na predaj pozemok v tichej časti Marianky

reality Marianka

Iný stavebný pozemok | Na Tálkoch | 609 m²

dateOfPublished19.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

229,000 € 376 €/m²

DIRECTREAL|Pozemky na stavbu rodinných domov

reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Štúrova | 1,618 m²

dateOfPublished12.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

550 €/m2 550 €/m2

DIRECTREAL|Pozemok v obci Marianka

reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Na Tálkoch | 904 m²

Directreal Strong - Ponúkame na predaj pozemok v blízkosti lesa v obci Marianka. Rovinatý poz

dateOfPublished12.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

340 €/m2 340 €/m2

DIRECTREAL|Stavebný pozemok na predaj

reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | Zavadilova | 820 m²

Directreal Strong - Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 820m2 v lokalite "Pod srdc

dateOfPublished12.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

207 €/m2 207 €/m2

DIRECTREAL|Pozemok s krásnym výhľadom

reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Na Tálkoch | 632 m²

Directreal Strong - Ponúkame na predaj pozemok s krásnym výhľadom v obci Marianka. Pozemok, s

dateOfPublished12.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

259,000 € 410 €/m²

DIRECTREAL|Pekný a útulný 6-izbový rodinný dom s pozemkom 431 m2 na začiatku Lozorna

reality Lozorno

Rodinný dom | Zohorská | 319 m²

Directreal Strong - Ponúkame na predaj pekný a útulný 6-izbový rodinný dom s pozemkom 431 m2 n

dateOfPublished13.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Lozorno

419,000 € 1313 €/m²

DIRECTREAL|Pekný 4-izb. rodinný dom v radovej zástavbe v kľudnej časti Devínskej Novej Vsi

reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rodinný dom | Štefana Králika | 255.9 m²

Directreal Strong - PEKNÝ 4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM V RADOVEJ ZÁSTAVBE V KĽUDNEJ ČASTI DEVÍNSKEJ NO

dateOfPublished04.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

749,000 € 2927 €/m²