Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Pro

Nám. sv. Anny 355 91101 Trenčín
Realitnú sieť Directreal sme založili v roku 2007. Odvtedy našimi rukami prešli desiatky tisíc nehnuteľností, ktoré si našli nových majiteľov. Kladieme dôraz na požiadavky predávajúceho, ale aj na potreby kupujúceho. Nepredávame len studené betónové múry. Predávame domov, emócie a spomienky. Hodnota nehnuteľnosti je pre mnohých ľudí nevyčísliteľná a my tomu dobre rozumieme. Marián Paták, majiteľ franšízovej značky Direct Real

offers.content.read.more

45 agency.list.results agency.detail.offers

DIRECTREAL|Predaj 4 - izbový byt v top lokalite, centrum Bánovce nad Bebravou

reality Bánovce nad Bebravou

4 izbový byt | Vystrkov | 81 m²

Directreal Pro - Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 4 - izbový byt na vyvýšenom prízem

dateOfPublished21.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

139,000 € 1716 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Veľkometrážny 3izbový byt na prenájom

reality Trenčín

3 izbový byt | Halalovka | 109 m²

Directreal Pro - DIRECTREAL PRO ponúka na prenájom veľkometrážny 3i byt na Halalovke v Trenčín

dateOfPublished21.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

880 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Predaj - stavebný pozemok v obci Partizánske časť Veľké Bielice

reality Partizánske

Pozemok pre rodinné domy | Nová | 592 m²

Directreal Pro - DIRECTREAL PRO ponúka na predaj slnečný rovinatý pozemok o výmere 592 m2, nac

dateOfPublished19.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Partizánske

62,000 € 105 €/m²

DIRECTREAL|Prenájom 3 - izb. byt

reality Trenčín

3 izbový byt | Veľkomoravská | 109 m²

Directreal Pro - DIRECTREAL PRO Ponúkame Vám na prenájom čiastočne zariadený 3 izbový nadšta

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

750 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Predaj 2 - izbový zrekonštruovaný byt v tehlovom bytovom dome

reality Trenčín

2 izbový byt | 28. októbra | 62 m²

Directreal Pro - Ponúkame na predaj priestranný 2 - izbový byt v tehlovom bytovom dome na ulic

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

Cena dohodou

DIRECTREAL|Prenájom 1-izbový byt v Bánovciach nad Bebravou

reality Bánovce nad Bebravou

1 izbový byt | Strážovská | 33 m²

Directreal Pro - Ponúkame na dlhodobý prenájom zariadený 1 izbový byt s úžitkovou plochou 33 m

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Bánovce nad Bebravou

400 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Ponúkame na prenájom obchodné priestory v centre Trenčína

reality Trenčín

Obchodné priestory | Legionárska | 83 m²

Directreal Pro - Ponúkame na prenájom klimatizovaný priestor v polyfunkčnej budove v Trenčíne

dateOfPublished13.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

13 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

DIRECTREAL|Rodinné domy - novostavby Záblatie

reality Trenčín

Rodinný dom | Ku kyselke | 138 m²

Directreal Pro - Na predaj novostavby 4 samostatne stojacich rodinných domov v novovzniknutej

dateOfPublished13.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Trenčín

355,000 € 2572 €/m²

DIRECTREAL|Administratívno-výrobný objekt na Opatovskej ul. v Trenčíne

reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Opatovská | 2,015 m²

Directreal Pro - EXKLUZÍVNE LEN U NÁS DIRECTREAL PRO ponúka na predaj administratívno-výrobný

dateOfPublished13.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na predaj Trenčín

Cena dohodou

DIRECTREAL|Na prenájom priestory v Trenčíne

reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Súdna | 600 m²

Directreal Pro - DIRECTREAL PRO ponúka na prenájom Vilu na Súdnej ulici v Trenčíne . Priestor

dateOfPublished13.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

4,400 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Rozsiahly pozemok s dostatkom súkromia, voda + elektrika na pozemku

reality Trenčianske Mitice

Iný stavebný pozemok | Trenčianske Mitice | 27,466 m²

Directreal Pro - Ponúkame Vám na predaj pozemok s celkovou výmerou 27466 m2 v obci Trenčianske

dateOfPublished13.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Mitice

377,000 € 14 €/m²

DIRECTREAL|Predaj obchodných priestorov v Urbanpark

reality Trenčín

Obchodné priestory | Halalovka | 138 m²

Directreal Pro - Ponúkame vám na predaj obchodný priestor o výmere 138 m2 v novostavbe Urban

dateOfPublished13.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na predaj Trenčín

1,500 €/m2 11 €/m2

DIRECTREAL|Flexibilný priestor v administratívnej budove

reality Trenčín

Objekt pre obchod | Jilemnického | 250 m²

Directreal Pro - Ponúkame na prenájom flexibilný nebytový priestor s rozlohou 250 m2 v adminis

dateOfPublished13.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Objekty na prenájom Trenčín

Cena dohodou

DIRECTREAL|NÁJOM ZDARMA - Prenájom obchodných priestorov

reality Trenčín

Obchodné priestory | Halalovka | 138 m²

Directreal Pro - Ponúkame vám na prenájom obchodný priestor o výmere 138 m2 v novostavbe Urba

dateOfPublished13.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

Cena dohodou

DIRECTREAL|Prenájom priestorov v administratívnej budove

reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Jilemnického | 160 m²

Directreal Pro - V administratívnej budove s polyfunkciou ponúkame na prenájom priestory s roz

dateOfPublished13.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

DIRECTREAL|Prenájom rodinného domu

reality Trenčianska Teplá

Rodinný dom | Dubovecká | 120 m²

Directreal Pro - Zodpovedným nájomníkom ponúkame 3i dom v Trenčianskej Teplej do prenájmu. Hľ

dateOfPublished13.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na prenájom Trenčianska Teplá

950 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Prenájom kancelárskych priestorov na Mierovom námestí v Trenčíne

reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Mierové námestie | 178 m²

Directreal Pro - DIRECTREAL PRO ponúka na prenájom administratívne priestory na Mierovom náme

dateOfPublished13.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Mierové námestie | 289 m²

dateOfPublished13.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

DIRECTREAL|Predaj investičný pozemok

reality Beckov

Iný stavebný pozemok | Beckov | 53,250 m²

Directreal Pro - DIRECTREAL PRO ponúka na predaj investičný pozemok v k.ú. Beckov vhodný pre d

dateOfPublished13.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Beckov

25 €/m2 25 €/m2

DIRECTREAL|Pozemok pre priemyselnú výstavbu.

reality Sebedražie

Iný stavebný pozemok | Sebedražie | 12,558 m²

Directreal Pro - Ponúkame Vám na predaj priemyselný stavebný pozemok v obci Sebedražie okres P

dateOfPublished13.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Sebedražie

100 €/m2 100 €/m2

DIRECTREAL|Obchodný/skladový priestor 91 m2 na prenájom

reality Trenčín

Obchodné priestory | Hlavná | 91 m²

Directreal Pro - DIRECTREAL PRO ponúka na prenájom obchodný priestor na prenájom v zaujímavej

dateOfPublished13.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

800 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Investičný pozemok na výstavbu v obci Podlužany

reality Podlužany

Iný stavebný pozemok | Podlužany | 8,359 m²

Directreal Pro - Investičný pozemok na výstavbu v obci Podlužany KRÁTKY POPIS Ponúkame na pr

dateOfPublished13.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Podlužany

Cena dohodou

DIRECTREAL|Predaj 3 - izbového bytu

reality Trenčín

3 izbový byt | Vladimíra Predmerského | 80 m²

Directreal Pro - DIRECTREAL PRO ponúka na predaj kompletne zariadený 3 izbový byt s parkovac

dateOfPublished11.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

259,000 € 3238 €/m²

DIRECTREAL|Predaj 4 - izbového bytu v Trenčíne

reality Trenčín

4 izbový byt | Duklianskych hrdinov | 77 m²

Directreal Pro - DIRECTREAL PRO ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt na ulici Dukliansky

dateOfPublished26.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

170,000 € 2208 €/m²