Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Pro

Nám. sv. Anny 355 91101 Trenčín
Realitnú sieť Directreal sme založili v roku 2007. Odvtedy našimi rukami prešli desiatky tisíc nehnuteľností, ktoré si našli nových majiteľov. Kladieme dôraz na požiadavky predávajúceho, ale aj na potreby kupujúceho. Nepredávame len studené betónové múry. Predávame domov, emócie a spomienky. Hodnota nehnuteľnosti je pre mnohých ľudí nevyčísliteľná a my tomu dobre rozumieme. Marián Paták, majiteľ franšízovej značky Direct Real

offers.content.read.more

45 agency.list.results agency.detail.offers

DIRECTREAL|Predaj 4 - izbového bytu v Trenčíne

reality Trenčín

4 izbový byt | Duklianskych hrdinov | 77 m²

Directreal Pro - DIRECTREAL PRO ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt na ulici Dukliansky

dateOfPublished26.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

170,000 € 2208 €/m²

DIRECTREAL|3 izbový byt

reality Trenčín

3 izbový byt | Pred poľom | 77 m²

Directreal Pro - Páni a dámy, pozor! Máme tu pre vás ponuku - príjemný 3-izbový byt na preda

dateOfPublished12.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

140,000 € 1818 €/m²

DIRECTREAL|3 izbový veľkometrážny byt, Novostavba bytový dom KRUHÁČ, Lysá pod Makytou

reality Lysá pod Makytou

3 izbový byt | Lysá pod Makytou | 92 m²

Directreal Pro - Novostavba bytového domu Kruháč , Vám prináša jedinečnú možnosť komfortného b

dateOfPublished13.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Lysá pod Makytou

199,000 € 2163 €/m²

DIRECTREAL|2 izbový byt v novostavbe KRUHÁČ, Lysá pod Makytou

reality Lysá pod Makytou

2 izbový byt | Lysá pod Makytou | 55 m²

Directreal Pro - Novostavba bytového domu Kruháč , Vám prináša možnosť komfortného bývania v m

dateOfPublished13.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Lysá pod Makytou

145,000 € 2636 €/m²

DIRECTREAL|Viacgeneračný rodinný dom s veľkorysým pozemkom

reality Trenčianske Teplice

Rodinný dom | Baračka | 155 m²

Directreal Pro - Toto je ten správny dom pre vás a vašu rodinu! Vitajte v tomto úžasnom via

dateOfPublished16.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Trenčianske Teplice

219,000 € 1413 €/m²

DIRECTREAL|Priestor pre vašu fantáziu – 2-izbový byt v srdci Trenčína, ul. M. R. Štefánika

reality Trenčín

2 izbový byt | M.R. Štefánika | 82 m²

Directreal Pro - Hľadáte byt v pôvodnom stave, alebo investíciu s reálnym potenciálom? Ponúk

dateOfPublished01.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

140,000 € 1707 €/m²

DIRECTREAL|Predaj - stavebný pozemok v obci Veľké Držkovce

reality Veľké Držkovce

Pozemok pre rodinné domy | Dolné Držkovce | 719 m²

Directreal Pro - Na predaj slnečný mierne svahovitý pozemok v obci Veľké Držkovce. Pozemok s

dateOfPublished10.04.2025 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Držkovce

19,000 € 26 €/m²

DIRECTREAL|Znížená cena! 2 izbový byt s výhľadom a parkovacím miestom

reality Trenčín

3 izbový byt | Liptovská | 69 m²

Directreal Pro - Slnko už teplé svieti a my Vám prinášame na predaj tento slnečný štýlový byt.

dateOfPublished12.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

176,000 € 2551 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Rodinný dom - vyhľadávaná lokalita

reality Trenčín

Rodinný dom | Pod Brezinou | 232 m²

Directreal Pro - Hľadáte dom vo výbornej lokalite? Práve tento dom je pre Vás ten pravý!!!

dateOfPublished10.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Trenčín

519,000 € 2237 €/m²

DIRECTREAL|Slnečný pozemok na predaj - Budmerice

reality Budmerice

Rekreačný pozemok | Budmerice | 900 m²

Directreal Pro - Directreal Pro | Veľký slnečný pozemok na predaj v obci Budmerice, 900m² Hľa

dateOfPublished12.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Budmerice

53,000 € 59 €/m²

DIRECTREAL|Rodinný dom v Lysej pod Makytou na predaj

reality Lysá pod Makytou

Rodinný dom | Lysá pod Makytou | 180 m²

Directreal Pro - Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame tento 5izbový rodinný dom v obci

dateOfPublished23.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Lysá pod Makytou

212,000 € 1178 €/m²

DIRECTREAL|Predaj rodinného domu v centre Trenčianskej Teplej

reality Trenčianska Teplá

Rodinný dom | Revolučná | 120 m²

Directreal Pro - Ste veľká rodinka a pri všetkých každodenných povinnostiach nemáte čas na pre

dateOfPublished30.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Trenčianska Teplá

298,000 € 2483 €/m²

DIRECTREAL|Ponúkame vám na prenájom krásny rodinný dom na bývanie aj podnikanie

reality Trenčín

Rodinný dom | Jasná | 245 m²

Directreal Pro - Ponúkame Vám na prenájom krásny rodinný dom s garážou a terasou vhodný na býv

dateOfPublished14.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na prenájom Trenčín

1,200 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Na prenájom obchodný priestor v Partizánskom

reality Partizánske

Obchodné priestory | Októbrová | 106 m²

Directreal Pro - Ponúkame na prenájom obchodný priestor pre obchod a služby vo frekventovanej

dateOfPublished12.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na prenájom Partizánske

425 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Výnimočný 4-izbový rodinný dom s terasou a záhradou, Hurbanova Ves - Senec

reality Hurbanova Ves

Rodinný dom | Topoľová | 164 m²

Directreal Pro - Directreal Pro | Hľadáte pokojné bývanie len na skok od Senca a s rýchlou dos

dateOfPublished09.09.2025 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Hurbanova Ves

368,000 € 2244 €/m²

DIRECTREAL|Novostavba KRUHÁČ, 1 izbový byt, Lysá pod Makytou

reality Lysá pod Makytou

1 izbový byt | Lysá pod Makytou | 30 m²

dateOfPublished13.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Lysá pod Makytou

99,000 € 3300 €/m²

DIRECTREAL|Veľký slnečný 3 - izbový byt s top výhľadom v Trenčíne

reality Trenčín

3 izbový byt | Pred Poľom | 77 m²

Directreal Pro - Directreal Pro | Pokojné bývanie v meste s prírodou na dosah ruky – 3-izbový

dateOfPublished11.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

142,000 € 1844 €/m²

DIRECTREAL|Na predaj budova s obchodnými priestormi v Partizánskom

reality Partizánske

Obchodné priestory | Októbrová | 106 m²

Directreal Pro - Ponúkame na predaj budovu pre obchod a služby vo frekventovanej časti mesta P

dateOfPublished12.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na predaj Partizánske

160,000 € 1509 €/m²

DIRECTREAL|Predám stavebný pozemok časť Veľké Bielice

reality Partizánske

Pozemok pre rodinné domy | Veľké Bielice | 2,285 m²

Directreal Pro - Predaj - stavebný pozemok v obci Partizánske časť Veľké Bielice DIRECTREAL

dateOfPublished28.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Partizánske

232,000 € 102 €/m²

DIRECTREAL|2 parkovacie miesta , 3-i byt 109 m2

reality Trenčín

3 izbový byt | Veľkomoravská | 109 m²

Directreal Pro - DIRECTREAL PRO Ponúkame Vám na predaj zariadený 3 izbový nadštandardný veľ

dateOfPublished01.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

220,000 € 2018 €/m²

DIRECTREAL|Šikovný 2i byt s parkovaním na skok do mesta

reality Trenčín

2 izbový byt | M.R.Štefánika | 50 m²

Directreal Pro - 2izbový byt s parkovaním Ponúkame Vám na prenájom šikovný 2 izbový zariadený

dateOfPublished27.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

590 €/mesiac 12 €/mesiac/m²