Direct Real, spol. s r.o.

Directreal LMCity

Nám. osloboditeľov 32 031 01 Liptovský Mikuláš
Realitnú sieť Directreal sme založili v roku 2007. Odvtedy našimi rukami prešli desiatky tisíc nehnuteľností, ktoré si našli nových majiteľov. Kladieme dôraz na požiadavky predávajúceho, ale aj na potreby kupujúceho. Nepredávame len studené betónové múry. Predávame domov, emócie a spomienky. Hodnota nehnuteľnosti je pre mnohých ľudí nevyčísliteľná a my tomu dobre rozumieme. Marián Paták, majiteľ franšízovej značky Direct Real

offers.content.read.more

83 agency.list.results agency.detail.offers

DIRECTREAL|Pozemky s IS na Liptove v Lipt. Sielnici - Projekt Zelené údolie II.

reality Liptovská Sielnica

Pozemok pre rodinné domy | Liptovská Sielnica | 1 m²

Directreal LMCity - Zelené údolie II. – Bývanie pod horami, kúsok od Liptovskej Mary Ide o

dateOfPublished22.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Liptovská Sielnica

90 € 90 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

DIRECTREAL|VÝKRIK - Gastro a obchodné priestory na sídlisku Juh v PP

reality Poprad

Reštaurácia | Dostojevského | 446 m²

Directreal LMCity - Ponúkame na predaj takmer celé spodné podlažie budovy s veľkým potenciálom

dateOfPublished22.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Objekty na predaj Poprad

350,000 € 785 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

DIRECTREAL|EXKLUZÍVNE Luxusná novostavba v lone prírody na Liptove, relax a súkromie zaručené

reality Svätý Kríž

Chalupa, rekreačný domček | Svätý Kríž | 356 m²

Directreal LMCity - Láska na prvý pohľad existuje… a práve ste ju našli vo Svätom Kríži na Li

dateOfPublished22.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Svätý Kríž

260,000 € 730 €/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

DIRECTREAL|SUPER CENA - Vyšná Boca - chalupa určená na dokončenie podľa fantázie - AJ VIZUALIZÁCIA!

reality Vyšná Boca

Chalupa, rekreačný domček | Vyšná Boca | 160.36 m²

Directreal LMCity - Chata vo Vyšnej Boci – pokoj, príroda a dokonalý oddych! Predstav si ví

dateOfPublished22.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vyšná Boca

98,000 € 611 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

DIRECTREAL|NOVÁ CENA + dohoda :-) Nehnuteľnosť s jazierkom na Liptove na predaj

reality Dúbrava

Rodinný dom | Dúbrava | 266 m²

Directreal LMCity - NA PREDAJ – Štýlový penzión / chalupa DÚBRAVSKÁ BAŠTA Pokojná lokalita, 1

dateOfPublished22.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Dúbrava

315,000 € 1184 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

DIRECTREAL|Krásny rodinný dom po rekonštrukcii v známej dedinke na Liptove

reality Vavrišovo

Rodinný dom | Vavrišovo | 332 m²

Directreal LMCity - ️ DOM, KDE SA BÝVA SRDCOM – VAVRIŠOVO, LIPTOV Niektoré domy sú len múry.

dateOfPublished22.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Vavrišovo

213,000 € 642 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

DIRECTREAL|Krásny apartmán na dlhodobý prenájom na skok od lanoviek

reality Pavčina Lehota

1 izbový byt | Pavčina Lehota | 27 m²

Directreal LMCity - ️ Apartmán na skok od zjazdoviek – Pavčina Lehota - prenájom od 01.02.2026

dateOfPublished22.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Pavčina Lehota

500 € 19 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

DIRECTREAL|Zachovalý starší domček na Liptove s TOP občianskou vybavenosťou!

reality Ľubeľa

Rodinný dom | Ľubeľa | 161 m²

Directreal LMCity - Útulný domček v obci Ľubeľa – bývanie s atmosférou medzi Mikulášom a Ružo

dateOfPublished22.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Ľubeľa

109,600 € 681 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

DIRECTREAL|VÝRAZNÁ ZĽAVA Rodinný dom v lone prírody na Liptove

reality Ižipovce

Rodinný dom | Ižipovce | 170 m²

Directreal LMCity - Romantický dom na predaj – Liptov, Ižipovce. Na LV je to dom, čiže hypoté

dateOfPublished22.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Ižipovce

229,000 € 1347 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

DIRECTREAL|Luxusný zrub pri Liptovskej Mare a výnos až 30 000 € ročne + vizualizácia!

reality Bobrovník

Rodinný dom | Tvarožná | 350 m²

Directreal LMCity - HEADLINE: Luxusný zrub pri Liptovská Mara | súkromie, 1432 m² pozemok a

dateOfPublished22.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Bobrovník

299,999 € 857 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

DIRECTREAL|Krásny apartmán na predaj na skok od lanoviek v Jasnej

reality Pavčina Lehota

Garsónka | Pavčina Lehota | 27 m²

Directreal LMCity - ️ Apartmán na skok od zjazdoviek – Pavčina Lehota Predstav si, že sa ráno

dateOfPublished22.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Pavčina Lehota

119,990 € 4444 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

DIRECTREAL|2ka byt na predaj

reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Kapitána Nálepku | 61 m²

Directreal LMCity - NOVÉ BYTY, KDE SA KOMFORT STRETÁVA S MODERNÝM ŠTÝLOM V inzeráte je nafot

dateOfPublished22.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

177,252 € 2906 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

DIRECTREAL|Exkluzívny a štýlový 1i byt v novostavbe takmer v centre Liptova

reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Kapitána Nálepku | 51 m²

Directreal LMCity - NOVÉ BYTY, KDE SA KOMFORT STRETÁVA S MODERNÝM ŠTÝLOM Predstav si miesto,

dateOfPublished22.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

151,795 € 2976 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

DIRECTREAL|Výnimočný 4 izbák s balkónom na juh vo vyhľadávanej lokalite Liptova

reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | Vrbická | 92 m²

Directreal LMCity - BÝVANIE, KTORÉ MÁ DUŠU. MIESTO, KTORÉ SI ZAMILUJEŠ. Hľadáš byt, kde sa

dateOfPublished22.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

236,990 € 2576 €/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

DIRECTREAL|Zachovalá chalúpka na Liptove s TOP občianskou vybavenosťou!

reality Ľubeľa

Chalupa, rekreačný domček | Ľubeľa | 161 m²

Directreal LMCity - Útulná chalúpka v obci Ľubeľa – bývanie s atmosférou medzi Mikulášom a Ru

dateOfPublished22.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ľubeľa

109,600 € 681 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

DIRECTREAL|Exkluzívny a štýlový 3i byt v novostavbe takmer v centre Liptova

reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Kapitána Nálepku | 82 m²

dateOfPublished22.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

241,818 € 2949 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

DIRECTREAL|2i po rekonštrukcii na skok k Liptovskej Mare

reality Bobrovník

2 izbový byt | Bobrovník | 79 m²

Directreal LMCity - ROMANTICKÝ 2-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII – BOBROVNÍK, MINÚTU O

dateOfPublished22.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Bobrovník

84,000 € 1063 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

DIRECTREAL|Skvelý 2i byt po rekonštrukcii s balkónom vo výbornej lokalite Liptova

reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Jilemnického | 65 m²

Directreal LMCity - ŠTÝLOVÝ 2-IZBOVÝ BYT PO REKONŠTRUKCII NA SKOK DO CENTRA LIPTOVSKÉHO MIKUL

dateOfPublished22.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

166,860 € 2567 €/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

DIRECTREAL|Bungalov v lone prírody na Liptove, relax a súkromie zaručené

reality Svätý Kríž

Rodinný dom | Svätý Kríž | 356 m²

dateOfPublished22.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Svätý Kríž

260,000 € 730 €/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

DIRECTREAL|Slnečný pozemok pre "Tiny house" alebo chatku - či investícia? :)

reality Pribylina

Rekreačný pozemok | Pribylina | 463 m²

Directreal LMCity - Slnečný pozemok s výhľadom na Tatry a majestátny Kriváň – ideálne miesto

dateOfPublished22.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Pribylina

18,205 € 39 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

DIRECTREAL|Slnečný pozemok na výstavbu chalupy na skok od Liptovskej Mary

reality Liptovský Mikuláš

Rekreačný pozemok | Ráztoky | 630 m²

Directreal LMCity - EXKLUZÍVNY POZEMOK PRI LIPTOVSKEJ MARE S PRÍSTUPOM K VODE ️ Predstav si m

dateOfPublished22.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

119,000 € 189 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

DIRECTREAL|Rozľahlý a slnečný investičný pozemok v skvelej lokalite Liptova

reality Liptovský Mikuláš

Iný stavebný pozemok | Ráztoky | 24,371 m²

Directreal LMCity - INVESTIČNÝ POZEMOK V SRDCI LIPTOVA – OBROVSKÝ POTENCIÁL DO BUDÚCNA Pred

dateOfPublished22.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

90 €/m2 90 €/m2

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

DIRECTREAL|Investičný pozemok v blízkosti nákupného centra

reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Liptovský Mikuláš | 523 m²

Directreal LMCity - Investičná príležitosť, ktorá má budúcnosť Ponúkame na predaj pozemok s

dateOfPublished22.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

43,840 € 84 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

DIRECTREAL|Skvelý 2i v centre s balkónom na východ slnka :)

reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Československej brigády | 58 m²

Directreal LMCity - Hľadáš bývanie v centre Mikuláša bez zbytočných komplikácií? Tento byt je

dateOfPublished22.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

410 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka