Direct Real, spol. s r.o.

Directreal LMCity

Nám. osloboditeľov 32 031 01 Liptovský Mikuláš
Realitnú sieť Directreal sme založili v roku 2007. Odvtedy našimi rukami prešli desiatky tisíc nehnuteľností, ktoré si našli nových majiteľov. Kladieme dôraz na požiadavky predávajúceho, ale aj na potreby kupujúceho. Nepredávame len studené betónové múry. Predávame domov, emócie a spomienky. Hodnota nehnuteľnosti je pre mnohých ľudí nevyčísliteľná a my tomu dobre rozumieme. Marián Paták, majiteľ franšízovej značky Direct Real

offers.content.read.more

83 agency.list.results agency.detail.offers

DIRECTREAL|UPRAVENÁ CENA : slnečné stavebné pozemky s IS na hranici - PREDAJ AJ OSOBITNE

reality Svätý Kríž

Pozemok pre rodinné domy | Svätý Kríž | 1,609 m²

Directreal LMCity - Stavebný pozemok 1609 m² – Svätý Kríž (Liptov) ️ Rovinatý | Slnečný | Pri

dateOfPublished21.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Kríž

80 € 0 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

DIRECTREAL|Svetlý 3-izbový byt v tichej časti Podbrezín.

reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Hradšská | 78 m²

Directreal LMCity - Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s možnosťou jednoduchej úpravy

dateOfPublished21.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

149,000 € 1910 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

DIRECTREAL|Chata na predaj v chatovej oblasti - Liptovský Ján

reality Liptovský Ján

Chalupa, rekreačný domček | Liptovský Ján | 70 m²

Directreal LMCity - Ponúkame na predaj útulnú horskú chatu v obľúbenej chatovej oblasti v Lipt

dateOfPublished21.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Ján

209,000 € 2986 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

DIRECTREAL|Gastro a obchodné priestory na sídlisku Juh v Poprade s potenciálom!

reality Poprad

Reštaurácia | Dostojevského | 446 m²

Directreal LMCity - Ponúkame na prenájom takmer celé spodné podlažie budovy s veľkým potenciál

dateOfPublished20.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Objekty na prenájom Poprad

7 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Apartmánový dom takmer Aquparku - INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ

reality Bešeňová

Rodinný dom | Ľudovíta Bešeňovského | 278 m²

Directreal LMCity - INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V SRDCI LIPTOVA Apartmánový dom pár krokov od Ther

dateOfPublished20.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Bešeňová

565,000 € 2032 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Znížená cena Rodinný dom so strategickou polohou - Liptovský Mikuláš

reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Kpt. Nálepku | 1 m²

Directreal LMCity - ### Nehnuteľnosť: Rodinný dom so strategickou polohou v Liptovskom Mikuláš

dateOfPublished19.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

239,000 € 239000 €/m²

DIRECTREAL|Ponuka dlhodobého prenájmu v blízkosti centra Liptovského Mikuláša

reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Československej brigády | 56 m²

Directreal LMCity - Ponúkame Vám na prenájom pekný 2-izbový byt nachádzajúci sa v Liptovskom M

dateOfPublished19.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

570 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Prenájom komplet zariadeného 3 izbového bytu - LM časť Demänová

reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Trávniky | 86 m²

Directreal LMCity - Ponúkame Vám na prenájom pekne rekonštruovaný 3-izbový byt nachádzajúci sa

dateOfPublished19.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

850 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Šikovná 1tka vo vyhľadávanej lokalite v LH - ihneď voľný!

reality Liptovský Hrádok

1 izbový byt | Komenského | 28 m²

Directreal LMCity - Hľadáš miesto, kde si konečne vydýchneš? Predstav si, že prídeš domov, ot

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Hrádok

400 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Štýlový byt s historickým charakterom v srdci Ružomberka

reality Ružomberok

3 izbový byt | K.Medveckeho | 126 m²

Directreal LMCity - Hľadáte bývanie, ktoré má svoj príbeh, výnimočnú atmosféru a zároveň všeto

dateOfPublished17.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

225,000 € 1786 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DIRECTREAL|NOVÁ CENA Slnečný 2 izbák s balkónom v zateplenej bytovke v centre LM - prenájom

reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 1. mája | 61 m²

Directreal LMCity - Slnečný 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – pripravený na nasťahov

dateOfPublished14.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

560 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Pozemok na predaj

reality Liptovský Hrádok

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Lúžnica | 3,661 m²

Directreal LMCity - NA PREDAJ: Pozemok – Liptovský Hrádok, 3 661 m² Ponúkame na predaj pozemo

dateOfPublished17.06.2025 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Hrádok

35 €/m2 35 €/m2

DIRECTREAL|Investujte na Liptove - pozemok s projektom a stav. povolenie na apartmánový dom

reality Liptovská Anna

Rekreačný pozemok | Vedľajšia | 1,175 m²

Directreal LMCity - Vaša investičná príležitosť na Liptove - pozemok s krásnym výhľadom, s pro

dateOfPublished18.11.2025 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Liptovská Anna

140 €/m2 140 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Moderne zariadený 1 izbový byt na prenájom Liptovský Mikuláš

reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Alexyho | 39 m²

Directreal LMCity - Ponúkame Vám na prenájom moderne zariadený 1-izbový byt nachádzajúci sa v

dateOfPublished04.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

530 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Ponúkame na prenájom obchodné a skladové priestory v budove Quatro Liptovský Mikuláš časť Okoličné

reality Liptovský Mikuláš

Obchodné priestory | kláštorná | 409 m²

Directreal LMCity - Ponúkame Vám na prenájom útulné obchodné a skladové priestory v budove Qua

dateOfPublished04.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na prenájom Liptovský Mikuláš

6.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

DIRECTREAL|Stavebný pozemok v obci Gôtovany na predaj - 1472 m2

reality Gôtovany

Pozemok pre rodinné domy | Gôtovany | 1,473 m²

Directreal LMCity - Ak hľadáte miesto pre váš nový rodinný dom alebo rekreačnú chatu, máme pre

dateOfPublished29.01.2025 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Gôtovany

60.77 €/m2 61 €/m2

DIRECTREAL|Pozemky na výstavbu rekreačných domov

reality Bobrovník

Pozemok pre rodinné domy | Bobrovník | 1,821 m²

Directreal LMCity - Ponúkame exkluzívnu príležitosť zakúpiť pozemky vhodné pre výstavbu rekrea

dateOfPublished24.11.2025 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Bobrovník

90 €/m2 90 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Predám záhradnú chatku a odstúpim záhradu. ZNÍŽENÁ CENA

reality Liptovský Mikuláš

Záhrada | Záhradná | 435 m²

Directreal LMCity - Predám záhradnú chatku v osobnom vlastníctve a odstúpim záhradu. Chatka je

dateOfPublished12.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

13,000 € 30 €/m²

DIRECTREAL|Stavebný pozemok pre váš dom alebo chalupu v Liptovskej Anne

reality Liptovská Anna

Pozemok pre rodinné domy | Na kopci | 1,127 m²

Directreal LMCity - Máme pre vás stavebný pozemok pre váš rodinný dom alebo rekreačnú nehnuteľ

dateOfPublished15.12.2025 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Liptovská Anna

94 €/m2 94 €/m2

DIRECTREAL|Krásny slnečný pozemok

reality Beňadiková

Pozemok pre rodinné domy | Benadikova | 473 m²

Directreal LMCity - Predaj slnečného pozemku v Beňadikovej – ideálne miesto na bývanie aj inve

dateOfPublished30.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Beňadiková

85,200 € 180 €/m²

reality Liptovská Anna

Rekreačný pozemok | Vedľajšia | 1,206 m²

dateOfPublished18.11.2025 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Liptovská Anna

137 €/m2 137 €/m2

DIRECTREAL|Pokoj, príroda a výhľad – stavebný pozemok pripravený na výstavbu

reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Benice | 746 m²

Directreal LMCity - Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v pokojnej mestskej časti,

dateOfPublished12.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

104,440 € 140 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Slnečný byt v tichej časti Ružomberka, blízko centra na prenájom.

reality Ružomberok

3 izbový byt | D. Makovického | 55 m²

Directreal LMCity - Ponúkame vám na prenájom 2,5-izbový byt v pokojnej časti, blízko centra Ru

dateOfPublished07.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Ružomberok

550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Stavebný pozemok pre váš rodinný dom alebo chalupu v Liptovskej Anne

reality Liptovská Anna

Pozemok pre rodinné domy | Na Kopci | 1,134 m²

dateOfPublished28.01.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Liptovská Anna

94 €/m2 94 €/m2