aSiDoma s.r.o.

aSiDoma s.r.o.

Skladná 38 04001 Košice-Juh Slovensko

aSiDoma s.r.o.

aSiDoma s.r.o.

Mudroňova 04011 Košice-Juh Slovensko

8 agency.list.results agency.detail.offers

Investičný rovinatý pozemok v blízkosti VOLVA, Haniska

reality Haniska

Pozemok pre občiansku vybavenosť | characteristic.no_street | 4,153 m²

Investičná príležitosť, ktorá sa neobjavuje každý deň! Hľadáte miesto, kde má Vaša investícia s

dateOfPublished30.11.2025 dateOfmodified30.11.2025
Pozemky na predaj Haniska

255,000 € 61 €/m²

Krásny široký rovinatý pozemok pre rodinné domy, Bačkov

reality Bačkov

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 4,182 m²

Takýto krásny široký pozemok s výhľadom na Slanské vrchy a Dargov sa objaví len raz za čas. Pop

dateOfPublished24.08.2025 dateOfmodified21.04.2026
Pozemky na predaj Bačkov

204,918 € 49 €/m²

Rekreačná chata s krásnym výhľadom, Košice - Kavečany

reality Košice-Kavečany

Chata, drevenica, zrub | 78 m²

Predstavte si, že sedíte na terase, počúvate spev vtákov a cítite, ako vás napĺňa pokoj a rados

dateOfPublished14.04.2024 dateOfmodified10.10.2025
Chaty a chalupy na predaj Košice-Kavečany

58,000 € 744 €/m²

Klimatizované kanc.priestory LEN za 5,90€/ m2 , centrum, Komenského ul., Košice

reality Košice-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Komenského | 187.34 m²

Hľadáte moderné kancelárske priestory s plným vybavením a v centre mesta? Ponúkame Vám na pre

dateOfPublished26.05.2022 dateOfmodified21.09.2025
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

1,104.62 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

3-izbový byt so 6m loggiou, PRAŽSKÝ TYP, Jakobyho, Košice-Staré Mesto

reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Jakobyho | 68 m²

Hľadáte 3-izbový byt ako stvorený pre rodinu? Ponúkame Vám čiastočne zrekonštruovaný byt na Jak

dateOfPublished03.05.2026 dateOfmodified03.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

225,000 € 3309 €/m²

3-izbový byt s loggiou, úžasným výhľadom, Krosnianska, Košice-Dargovských hrdinov

reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Krosnianska | 64 m²

Hľadáte 3 izbový byt s loggiou v pôvodnom stave? Jeden taký pre Vás máme. Ideálne 6./8. poscho

dateOfPublished02.05.2026 dateOfmodified02.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

179,900 € 2811 €/m²

Vonkajšie parkovacie státie v garážovom dome, Považská, Košice

reality Košice-Západ

Garáž | Považská | 11.5 m²

Preplnené parkovisko a Vy nemáte pomaly už ani cez deň kde zaparkovať? Už nemusíte zúfalo hľada

dateOfPublished14.03.2026 dateOfmodified14.03.2026
Objekty na prenájom Košice-Západ

40 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Slnečný stavebný pozemok s výhľadom, Košice – Krásna

reality Košice-Krásna

Pozemok pre rodinné domy | Pri Teleku | 873 m²

Len raz za čas sa objaví takýto krásny pozemok s výhľadom na Slanské vrchy a Dargov. Krajný poz

dateOfPublished29.03.2025 dateOfmodified12.04.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

265,000 € 304 €/m²