8 agency.list.results agency.detail.offers
Pozemok pre občiansku vybavenosť | characteristic.no_street | 4,153 m²
Investičná príležitosť, ktorá sa neobjavuje každý deň! Hľadáte miesto, kde má Vaša investícia s
255,000 € 61 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 4,182 m²
Takýto krásny široký pozemok s výhľadom na Slanské vrchy a Dargov sa objaví len raz za čas. Pop
204,918 € 49 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 78 m²
Predstavte si, že sedíte na terase, počúvate spev vtákov a cítite, ako vás napĺňa pokoj a rados
58,000 € 744 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Komenského | 187.34 m²
Hľadáte moderné kancelárske priestory s plným vybavením a v centre mesta? Ponúkame Vám na pre
1,104.62 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Jakobyho | 68 m²
Hľadáte 3-izbový byt ako stvorený pre rodinu? Ponúkame Vám čiastočne zrekonštruovaný byt na Jak
225,000 € 3309 €/m²
3 izbový byt | Krosnianska | 64 m²
Hľadáte 3 izbový byt s loggiou v pôvodnom stave? Jeden taký pre Vás máme. Ideálne 6./8. poscho
179,900 € 2811 €/m²
Garáž | Považská | 11.5 m²
Preplnené parkovisko a Vy nemáte pomaly už ani cez deň kde zaparkovať? Už nemusíte zúfalo hľada
40 €/mesiac 3 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Pri Teleku | 873 m²
Len raz za čas sa objaví takýto krásny pozemok s výhľadom na Slanské vrchy a Dargov. Krajný poz
265,000 € 304 €/m²
modals.realsoft_redirect.text