HERRYS - Na predaj exkluzívny 6-izbový rodinný dom s bazénom a tenisovým kurtom v Pezinku

Reality Pezinok

Rodinný dom | Kupeckého | 433.13 m²

HERRYS - Na predaj exkluzívny 6-izbový rodinný dom s bazénom a tenisovým kurtom v Pezinku Real

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Pezinok

890,000 € 2055 €/m²

Top
Top

Prenájom 2-izb. veľkého bytu s garážou a obrovskou terasou

Reality Pezinok

2 izbový byt | Hrnčiarska | 81 m²

Na prenájom 2-izbový priestranný byt s terasou, loggiou a garážou v centre Pezinka na Hrnčiarsk

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Pezinok

800 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Top
Top

VYMEŇ SUSEDA! - Znížená cena! Na predaj krásny, presvetlený, tehlový 2-izb. byt s balkónom – Hroznová ulica, Pezinok.

Reality Pezinok

2 izbový byt | Hroznová | 55.56 m²

Ponúkame na predaj veľmi pekný a svetlý 2-izbový byt v obľúbenej lokalite mesta Pezinok na Hroz

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Pezinok

177,990 € 3204 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

EXCLUSIVE LISTING Luxury 3-Bedroom Apartment with Panoramic Terrace in Pezinok.

Reality Pezinok

3 izbový byt | Mladoboleslavská | 172 m²

EXCLUSIVE LISTING | Luxury 3-Bedroom Apartment with Panoramic Terrace in Pezinok – Near the Cas

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Pezinok

Cena dohodou

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Predaj slnečného 2-izbového bytu na Hroznovej ulici v Pezinku

Reality Pezinok

2 izbový byt | Hroznová | 42.96 m²

Realitná kancelária LIVIANTE, s.r.o. Vám exkluzívne prináša jedinečnú príležitosť kúpy tichého

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Pezinok

159,000 € 3701 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Krásny celoročne obývateľný 4i dom s nádherným výhľadom na Kučišdorfskú priehradu

Reality Pezinok

Rodinný dom | Kučišdorfská dolina | 514 m²

REZERVOVANÉ | Arvin & Benet ponúka na predaj 4i rekreačný dom s dvoma kúpeľňami, ktorý si vás z

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Pezinok

219,000 € 426 €/m²

Top
Top

Pekný lesný pozemok kúsok od vyhliadky Vimperk

Reality Pezinok

Lesná pôda | 2,402 m²

Ponúkam na predaj pekný lesný pozemok len kúsok od vyhliadky Vimperk – v nádhernom prostredí na

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Pezinok

29,900 € 12 €/m²

Pekný lesný pozemok kúsok od vyhliadky Vimperk

Reality Pezinok

Lesná pôda | 2,402 m²

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Pezinok

29,900 € 12 €/m²

Krásna chata s veľkou terasou, altánkom na celoročné bývanie.

Reality Pezinok

Chalupa, rekreačný domček | Stupy | 150 m²

🏡 CELOROČNÁ CHATA V SRDCI LESA | PEZINOK – STUPY Sú miesta, ktoré si vás získajú hneď pri prve

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Pezinok

238,500 € 1590 €/m²

Novinka
Novinka

NOVOSTAVBA - posledný voľný v I. etape - Senec - Lužianky SKOLAUDOVANÝ

Reality Pezinok

Rodinný dom | 160.03 m²

PREDPREDAJ - Ponúkame na predaj priestranný, skolaudovaný 5-izbový rodinný dom s garážou s veľk

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Domy na predaj Pezinok

449,900 € 2811 €/m²

Neibrs | REZERVÁCIA - Príjemný 2 izb. byt so šatníkom, loggia cez dve izby, výťah, parkovacie miesto vedľa domu

Reality Pezinok

2 izbový byt | Dona Sandtnera | 54 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj 2-izbový byt s veľkou loggiou v novostavbe bytového

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Pezinok

209,000 € 3870 €/m²

Neibrs | 1-izbový byt na predaj v blízkosti centra Pezinka

Reality Pezinok

1 izbový byt | Moyzesova | 31.48 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj 1-izbový byt v blízkosti centra Pezinka na Moyzesov

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Pezinok

149,900 € 4762 €/m²

KeyPoint | PRI PARKU - Veľkorysý priestor, premyslené detaily a záhrada, akú v satelitoch bežne nenájdete

Reality Pezinok

Rodinný dom | Bratislavská | 163 m²

Hľadáte moderný bungalov v obľúbenom Malom Raji, ale odrádzajú vás stiesnené pozemky, kde si so

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Pezinok

459,900 € 2821 €/m²

ZARIADENÝ TEHLOVÝ 2. IZB BYT PEZINOK MUŠKÁT

Reality Pezinok

2 izbový byt | Hroznová | 53.64 m²

Realitná spoločnosť PRIUS Vám predstavuje na predaj priestranný a okamžite obývateľný 2-izbový

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Pezinok

175,900 € 3279 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NOVINKA * Moderný - 2i byt v Top Lokalite ul. 1. mája s krásnymi výhľadmi - Pezinok

Reality Pezinok

2 izbový byt | 1. mája | 58.4 m²

--- Dobrý deň prajeme --- - Hľadáte dlhšie bývanie v Pezinku a zatiaľ ste nenašli nehnuteľnosť

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Pezinok

195,000 € 3339 €/m²

Novinka
Novinka

SAMOSTATNÝ BUNGALOV-Prístrešok na 2 autá ! Súkromie-Slovenský Grob

Reality Pezinok

Rodinný dom | Sládkovičova | 108 m²

TOP PONUKA - SAMOSTATNÝ - ATYPICKÝ Bungalov 520m2 pozemok- moderný,zariadený . -Slovenský Gro

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Pezinok

395,000 € 3657 €/m²

Novinka
Novinka

Obrábaný vinohrad Grinava, lokalita Noviny - 29 árov

Reality Pezinok

Vinica, chmelnica | Grinava - Noviny | 2,931 m²

Ponúkame na predaj obrábaný vinohrad v Grinave, lokalita Noviny. Veľkosť vyše 29 árov. Šírka 2

Publikované: 04.06.2024 Aktualizované: 11.12.2025
Pozemky na predaj Pezinok

19,600 € 7 €/m²

Obrábaný vinohrad Dubový Vŕšok - Sahara - 64 árov

Reality Pezinok

Vinica, chmelnica | Sahara | 6,414 m²

Ponúkame na predaj obrábaný vinohrad v lokalite Dubový vŕšok - Sahara. Veľkosť 64 árov, Dĺžka

Publikované: 01.06.2023 Aktualizované: 12.12.2025
Pozemky na predaj Pezinok

42,500 € 7 €/m²

Obrábaný vinohrad Sahara - 33 árov

Reality Pezinok

Vinica, chmelnica | Sahara | 3,299 m²

Ponúkame na predaj obrábaný vinohrad v lokalite Dubový vŕšok - Sahara. Veľkosť 33 árov, Dĺžka

Publikované: 12.04.2024 Aktualizované: 12.12.2025
Pozemky na predaj Pezinok

19,900 € 6 €/m²

Omnireal - 6 izbový rodinný dom na ul F.P. Drobiševa v Pezinku

Reality Pezinok

Rodinný dom | F. P. Drobiševa | 173 m²

Ponúkame na predaj 6 izbový rodinný dom na ulici F.P. Drobiševa v kľudnej časti Pezinka Jedná

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Pezinok

339,000 € 1960 €/m²

Obrábaný vinohrad lokalita Škridláky/Gelnáre - 16 ára, šírka 13 m, pekný obdĺžnik

Reality Pezinok

Vinica, chmelnica | Fajgalská cesta | 1,583 m²

Ponúkame na predaj obrábaný vinohrad Pezinku lokalita Škridláky nad Fajgalskou cestou smer Limb

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 24.02.2026
Pozemky na predaj Pezinok

25,400 € 16 €/m²

Obrábaný vinohrad lokalita Rozálka - Huncpalky - 38 ára, šírka 9 m

Reality Pezinok

Vinica, chmelnica | Rozálka | 3,782 m²

Ponúkame na predaj obrábaný vinohrad Pezinku lokalita Huncpálky - Rozálka (Kejda), pod Vinohrad

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 28.11.2025
Pozemky na predaj Pezinok

25,400 € 7 €/m²

Obrábaný vinohrad Grinava lokalita Chrastina - 18,4 árov,

Reality Pezinok

Vinica, chmelnica | Nezadaná | 1,846 m²

Ponúkame na predaj vinohrad v grinave v lokalite Chrastina. Nachádza sa medzi Svätým Jurom a Pe

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 09.12.2025
Pozemky na predaj Pezinok

20,000 € 11 €/m²

Veľmi dobre obrábaný vinohrad Pezinok, Fajgalská cesta 40 árov

Reality Pezinok

Vinica, chmelnica | Fajgalská cesta | 4,023 m²

Ponúkame Vám na predaj vinohrad nad Pezinkom nad cvičiskom psov a zberným dvorom smer Limbach.

Publikované: 23.01.2025 Aktualizované: 19.03.2026
Pozemky na predaj Pezinok

30,000 € 7 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8514)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Rodinné domy na predaj (23079)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30351)