4242308454 (Ju94lfYe-SG) offers.content.actualized22. 05. 2026 offers.content.first_publication22. 05. 2026

Samostatný 3 izb. byt v DVOJDOME NOVOSTAVBA- ALŽBETIN DVOR so záhradou

Miloslavov • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

292,900 € 4068 €/m²

offers.content.basic_information

offers.content.kind
Rodinný dom

offers.content.type
Predaj

Úžitková plocha:
72 m²

Plocha pozemku:
315 m²
offers.content.info
Na predaj:

Moderný 3-izbový bungalov s vlastnou záhradou v Alžbetinom dvore - Miloslavove

Ponúkame na predaj štýlový, svetlý 3-izbový rodinný dom (polovica dvojdomu), ktorý vám poskytne maximálne súkromie, útulnú záhradku a super susedstvo.

----------------------------------------------------------------------------

Čo všetko dom ponúka?

Priestor pre život: Úžitková plocha je príjemných 72m2, k tomu parádna zastrešená terasa 16 M2 na rannú kávu či letné grilovačky.

Pozemok: 315 m2 – akurát dosť na relax a bazén, no nezabijete na nej celý víkend kosením.

Parkovanie: 2 vlastné miesta priamo pred domom.

Dispozícia (Smart riešenie bez hluchých miest):

Denná časť: Otvorená kuchyňa prepojená s obývačkou (27 m2), z ktorej vyjdete priamo na terasu.

Nočná časť: Priestranná spálňa a rovnako veľká detská izba.

Zázemie: Kúpeľňa, samostatné WC, zádverie a praktická technická miestnosť.

Lokalita:

Nachádza sa v tichej a bezpečnej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou – v pešej dostupnosti je škola, škôlka, obchody, služby aj lekáreň. Ideálne miesto pre rodinu alebo pár, ktorí chcú mať svoj pokoj, no všetko poruke.

Cena nehnuteľnosti: 292.900 €

Máte záujem o obhliadku? Napíšte nám alebo zavolajte a príďte sa pozrieť osobne! Kontaktná osoba: Ing. Marcela POLONYOVÁ 0903 451 351.

offers.content.read.more
offers.content.characteristics

Úžitková plocha:
72 m²

Stav nehnuteľnosti:
Novostavba

Vlastníctvo:
Osobné

Rok kolaudácie:
2020

Terás:
1

Plocha terasy v m2:
16 m²

Plocha pozemku:
315 m²

kalendar

offers.tour_arrangement.are_you_interestedoffers.tour_arrangement.dont_wait_and_ask_today

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

offers.map.title

offers.detail.seller_contact

Ing. Marcela Polonyová

JKV GROUP s.r.o.

0903 451... show_number

JKV REAL

Tallerova 4 • 811 02, Bratislava
offers.all_agency_offers

292,900 € 4068 €/m²

offers.detail.seller_contact

Ing. Marcela Polonyová

JKV GROUP s.r.o.

0903 451... show_number