VK64 (Juj2wRuP89a) offers.content.actualized22. 05. 2026 offers.content.first_publication29. 04. 2026

Predám Chatu so záhradou Nová Vieska

Nová Vieska
Nová Vieska • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

24,000 € 800 €/m²

offers.content.basic_information

offers.content.kind
Rodinný dom

offers.content.type
Predaj

Úžitková plocha:
30 m²

Plocha pozemku:
342 m²
offers.content.info
Ponúkame Vám na predaj čiastočne zrekonštruovanú chatu v obci Nová Vieska viohradnická oblasť. Plocha: úžitková 30m2, zastavaná 21m2, pozemku 342m2. Okná: plastové. Vybavenie sprchovací kút. Oddelené WC.Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: k dispozícii je komín kde sa dajú napojiť kachle na poschodí. Sedlová strecha robená v roku 2007.Strešná krytina: škridla. Svahovatý pozemok. Spevnená prístupová cesta.

Obrovská výhoda že ńa pozemku sa nachádza vodovod ktorá je zavedená do budovy (mestská pitná voda).

Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, turistika, cykloturistika, krb.

Cena 24 000 €

Pre bližšie informácie a obhliadok neváhajte ma kontaktovať na telefónnom čísle: Krisztián Vámos 0908 583 729
alebo na e mailovej adrese office@cityrealplus.sk

Prijmeme posilu do nášho teamu.......... 0908 58 37 29

-vydávame potvrdenie k dedičskému konaniu
-právnický full servis v cene - bezpečnosť
-poplatky na kataster sú v cene
-najvýhodnejšie financovanie cez hypotekárny úver je v cene - spolupracujeme s každou bankou
na Slovensku
offers.content.read.more
offers.content.characteristics

Úžitková plocha:
30 m²

Stav nehnuteľnosti:
Čiastočná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Rok poslednej rekonštrukcie:
2007

Počet nadzemných podlaží:
1

Počet izieb / miestností:
2

Počet pivníc:
1

Vykurovanie:
Krb

Plocha pozemku:
342 m²

Zastavaná plocha:
21 m²

Terén pozemku:
Mierne svahovitý

Vybavenie:
Balkón, Pivnica
Zobraziť viac

kalendar

offers.tour_arrangement.are_you_interestedoffers.tour_arrangement.dont_wait_and_ask_today

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

offers.map.title

offers.detail.seller_contact

Krisztián Vámos

Realitní makléri SR

09085837... show_number

Realitné kancelárie SR

Chlumeckého 5 • 82103, Bratislava
offers.all_agency_offers

24,000 € 800 €/m²

offers.detail.seller_contact

Krisztián Vámos

Realitní makléri SR

09085837... show_number