15509 (JuZrCIDgxV7) offers.content.actualized18. 05. 2026 offers.content.first_publication18. 05. 2026

Predaj rodinný dom v obci Lutila okres Žiar nad Hronom

Lutila • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

490,000 € 2800 €/m²

offers.content.basic_information

offers.content.kind
Rodinný dom

offers.content.type
Predaj

Úžitková plocha:
175 m²

Plocha pozemku:
2,779 m²
offers.content.info
XEMAR ( juraj.skoda@xemar.sk alebo 0908193188) ponúka na predaj rodinný dom v obci Lutila okres Žiar nad Hronom

Zaujímavý dvojpodlažný rodinný dom v pokojnej lokalite – Lutila

Ponúkame na predaj priestranný a moderne riešený rodinný dom v obľúbenej obci Lutila, len pár minút od Žiar nad Hronom, s dostupnosťou aj pešo či MHD.

Montovaná novostavba bola kolaudovaná v roku 2017 a ponúka komfortné bývanie s dôrazom na priestor, súkromie a moderné technológie.

Zastavaná plocha: 278 m²

Úžitková plocha: 175 m²

Obytná plocha 120,5 m²

Terasa 110 m²

Suterén: 68 m²

Pozemok: 2002 m² + ďalších 777 m² v prenájme od obce

Dispozícia domu:
Prízemie tvorí závetrie, vstupná chodba, dve hosťovské izby s vlastnými kúpeľňami, priestranná obývacia izba prepojená s jedálňou a kuchyňou, veľká detská izba, kúpeľňa, hlavná spálňa so šatníkom, samostatné WC a schodisko do suterénu.

Na poschodí sa nachádza pracovňa.

Suterén ponúka hobby miestnosť, technickú miestnosť, práčovňu, WC a schodisko.

Dom zaujme moderným prevedením a množstvom nadštandardných prvkov:

vstup na terasu z každej izby

elektrické exteriérové rolety

tepelné čerpadlo, podlahové kúrenie s možnosťou chladenia

solárny ohrev vody

vlastná kopaná studňa

automatická závlaha

alarm

parkovanie pre 6 áut

upravená záhrada a spevnené plochy pripravené pre altánok

krajom záhrady preteká pod zemou potok, možnosť vybudovania prírodného jazierka

Nehnuteľnosť je pripojená na obecný vodovod aj kanalizáciu.

Klientovi poskytujeme kompletný právny a katastrálny servis.
Rád Vám pomôžem s predajom a prenájmom Vašej nehnuteľnosti.

Stačí ma kontaktovať a dohodnúť si stretnutie na tel.č. 0908193188 alebo e-mailom: juraj.skoda@xemar.sk
offers.content.read.more
offers.content.characteristics

Úžitková plocha:
175 m²

Stav nehnuteľnosti:
Novostavba

Vlastníctvo:
Osobné

Počet nadzemných podlaží:
2

Počet izieb / miestností:
5

Plocha pozemku:
2,779 m²

Zastavaná plocha:
278 m²

Zariadenie:
Čiastočne zariadené
Zobraziť viac

kalendar

offers.tour_arrangement.are_you_interestedoffers.tour_arrangement.dont_wait_and_ask_today

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

offers.map.title

offers.detail.seller_contact

Juraj Škoda

XEMAR realitná kancelária s.r.o.

0908 193... show_number

XEMAR realitná spoločnosť s.r.o.

M.Rázusa 1509/22 • 974 01, Banská Bystrica
offers.all_agency_offers

490,000 € 2800 €/m²

offers.detail.seller_contact

Juraj Škoda

XEMAR realitná kancelária s.r.o.

0908 193... show_number