(Juyyjqxedyt) offers.content.actualized16. 05. 2026 offers.content.first_publication16. 05. 2026

PREDAJ DOMU – 4 izb., Novostavba, Holice, 210 m2, Pozemok 1,000 m2, Dvoj garáž.

Holice • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

364,990 € 1988 €/m²

offers.content.basic_information

offers.content.kind
Rodinný dom

offers.content.type
Predaj

Úžitková plocha:
183.56 m²

Plocha pozemku:
1,000 m²
offers.content.info
Hľadáte praktické rodinné bývanie vo výbornej cene s dostupnosťou k vybaveniu mesta?
Nech sa páči, verím, že dom, na ktorý sa práve pozeráte je ten pravý. Úžitková plocha domu 183,56 m2 vrátane Dvoj Garáže 42,65 m2 + terasa so závetrím 25,76 m2 na pozemku rovných 1,000 m2 so zastavanou plochou 252,89 m2 Vám dovolí realizovať Vaše sny o bývaní v interiéri ako i na rozľahlej záhrade.
S občianskou vybavenosťou na dosah ruky to budú pre Vás každodenne príjemne strávené chvíle s rodinou.
Láka Vás posedenie pri príjemne praskajúcom ohni? Zabudovaný krb Vás poteší..
Trápia Vás vysoké ceny energií?...s nami ušetríte, dom je vybavený výkonným foto voltaickým systémom, ktorý Vaše trápenie odstráni.
Príďte sa prosím pozrieť, budete príjemne prekvapení.

Rád Vás osobne privítam pri obhliadke nehnuteľnosti. Teším sa na Vás každý deň, v priebehu dňa, podľa želania večer a samozrejme aj počas víkendov.
( komunikácia v slovenskom, maďarskom, anglickom a francúzskom jazyku )

VÁŠ DOM A JEHO PREDNOSTI:
- tehla 30 cm, izolácia 200 mm, izolácia strop 400 mm,
- okná izolačné 3 sklo, antracit exteriér, biela interiér, keramická strešná krytina,
- po betónované vonkajšie zámkové dlažby,
- oplotený pozemok, zarovnaný terén pozemku, trativody pre dažďovú vodu,
- siaty trávnik, studňa s čerpadlom, základ. doska pre záhradný domček 4 x 6 m,
- podlahové teplovodné kúrenie, slnečné panely, fotovoltika,
- kúpeľňa 2x, toaleta 3x ( 2x v kúpeľniach, 1 x samostatná v predsieni )
- vysokokvalitné podlahy, dlažby, obklady a sanita v kúpeľniach
- samostatná kúpeľňa pre spálňu + šatník s policovým systémom
- vápenno cementové omietky, 2 x biely hygienický náter,
- elektronický vrátnik,
- príprava pre alarm, pre optickú sieť ( optická sieť v ulici )
- elektrické vonkajšie žalúzie, estetický tehlový obklad,
- klimatizácia 2x, krb s rohovou vložkou,
- vysoko kvalitná kuchyňa a vybavenie
- kompletné inžinierske siete, vstupná bránka + brána,
- krytá terasa 18,17 m2,
- dvoj garáž ( el./voda ) sekcionálna izolovaná garážová brána s pohonom,
- veľkoplošný odkladací priestor v podkroví,
- vonkajšie parkovanie pre 2 + 2 autá,
- kompletná občianska vybavenosť, DS, R7, len 30 min od BA.

Dom je možné nadobudnúť v atraktívnej cene : 364.990.-EUR

V cene sú zahrnuté:
- poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti,
- finančné poradenstvo a zastúpenie klienta pre všetky bankové subjekty,
- právne zastúpenie klientov, kupujúcich aj predávajúcich ( vyhotovenie zmluvných dokumentov )
- logistiku dokumentácie ( znalec / právnik / fin. poradca / klienti / banka / kataster ),
- prepis ( zmenu ) odberateľa energií ( ZSE, SPP, BVS ) po prevzatí nehnuteľnosti do užívania,
- kompletný realitný servis a priebeh obchodného prípadu vrátanie overovania podpisov na zmluvných dokumentoch.

Kancelária zabezpečuje:
- súdneho znalca pre vypracovanie Znaleckého posudku pre nehnuteľnosť,
- v prípade potreby, advokátske a notárske služby so spolupracujúcou advokátskou kanceláriou alebo notárom.

Základné náklady obchodného prípadu na strane kupujúceho klienta pre prípad ak klient financuje kúpu nehnuteľnosti aj prostredníctvom Hypotekárneho úveru:
- Poplatok za vyhotovenie znaleckého posudku, cca 350.-€
- Poplatok za vklad záložných zmlúv do katastra nehnuteľností, 100,-€
- Poplatok za proces realizácie úveru, pokiaľ ho finančný subjekt vyžaduje.

Kontakt na makléra:
Ing. Tomáš Hudák
0917 623 827
hudak@hudakreality.sk
offers.content.read.more
offers.content.characteristics

Úžitková plocha:
183.56 m²

Stav nehnuteľnosti:
Novostavba

Vlastníctvo:
Osobné

Rok výstavby:
2023

Rok kolaudácie:
2024

Počet nadzemných podlaží:
1

Počet izieb / miestností:
4

Počet spální:
3

Počet kúpeľní:
2

Terás:
1

Podpivničenie:
Nedostupné

Počet garáží:
1

Energetický certifikát budovy:
V príprave

Zdroj tepla:
Kombinovaný

Vykurovanie:
Podlahové, Krb, Klimatizacia, Fotovoltaické panely

Príprava teplej vody:
El. akumulačný boiler

Plocha pozemku:
1,000 m²

Zastavaná plocha:
252.89 m²

kalendar

offers.tour_arrangement.are_you_interestedoffers.tour_arrangement.dont_wait_and_ask_today

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

offers.map.title

offers.detail.seller_contact

Ing.Tomáš Hudák

Ing.Tomáš Hudák

09176238... show_number

Ing.Tomáš Hudák

Pod záhradami 37 • 93101, Šamorín (Slovensko)
offers.all_agency_offers

364,990 € 1988 €/m²

offers.detail.seller_contact

Ing.Tomáš Hudák

Ing.Tomáš Hudák

09176238... show_number