Ing.Tomáš Hudák

Ing.Tomáš Hudák

Pod záhradami 37 93101 Šamorín Slovensko

Ing.Tomáš Hudák

Ing.Tomáš Hudák

Pod záhradami 93101 Šamorín Slovensko

8 agency.list.results agency.detail.offers

PREDAJ DOMU – 4 izb., Novostavba, Holice, 210 m2, Pozemok 1,000 m2, Dvoj garáž.

reality Holice

Rodinný dom | characteristic.no_street | 183.56 m²

Hľadáte praktické rodinné bývanie vo výbornej cene s dostupnosťou k vybaveniu mesta? Nech sa p

dateOfPublished16.05.2026 dateOfmodified16.05.2026
Domy na predaj Holice

364,990 € 1988 €/m²

Novinka
Novinka

POZEMOK PREDAJ – NOVÁ CENA 546 m2, Horný Turček, KOMPLETNÉ inžinierske, Kremnica - Horný Turček.

reality Turček

Pozemok pre rodinné domy | Horný Turček | 546 m²

Ak hľadáte miesto pre svoj dom alebo chatu doslova v lone prírody, a s kompletnými inžinierskym

dateOfPublished19.12.2022 dateOfmodified20.09.2025
Pozemky na predaj Turček

29,000 € 53 €/m²

PREDAJ POZEMKU – 604 m2 , širšie centrum DS, možnosť výstavby RD, všetky siete.

reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Maloblahovská | 604 m²

Ak hľadáte vhodné miesto pre výstavbu svojho Rodinného domu, alebo len priestor pre oddych s do

dateOfPublished03.11.2025 dateOfmodified03.11.2025
Pozemky na predaj Dunajská Streda

119,000 € 197 €/m²

PREDAJ DOMU – Starší RD, Orechová Potôň, Pozemok 1700 m2, vlak, diaľnica, nutná rekonštrukcia.

reality Orechová Potôň

Rodinný dom | Dolná ulica | 120 m²

Nebaví Vás kúpiť hotový Rodinný dom a len tak sedieť a nič nemusieť robiť? Príďte sa pozrieť, p

dateOfPublished30.09.2022 dateOfmodified07.02.2026
Domy na predaj Orechová Potôň

199,000 € 1667 €/m²

PRENÁJOM – od 01.09.2024 komerčný priestor, 50 m2, Dunajská Streda, Veľkoblahovská cesta.

reality Dunajská Streda

Kancelárie, administratívne priestory | Veľkoblahovská cesta | 50 m²

K dispozícii komerčný priestor v širšom centre DS na Veľkoblahovskej ceste v blízkosti Nemocnic

dateOfPublished24.07.2023 dateOfmodified09.03.2026
Priestory na prenájom Dunajská Streda

450 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

PREDAJ DOMU – 4 izb., Vrakúň, 136 m2, holodom, pozemok 605 m2.

reality Vrakúň

Rodinný dom | Magla | 135.65 m²

dateOfPublished20.09.2025 dateOfmodified14.03.2026
Domy na predaj Vrakúň

278,990 € 2057 €/m²

PREDAJ DOMU – 4 izb. Rodinný Dom, Benkova Potôň, 110 m2, pozemok 495 m2.

reality Horná Potôň

Rodinný dom | Predná potôň | 110 m²

Hľadáte praktické rodinné bývanie vo výbornej cene s nízkou energetickou náročnosťou a s dostup

dateOfPublished12.04.2023 dateOfmodified10.04.2026
Domy na predaj Horná Potôň

229,990 € 864 €/m²

PREDAJ DOMU – REZERVOVANÝ 4 izb. samostatný, Horná Potôň časť Benková, 101 m2, pozemok do 500 m2.

reality Horná Potôň

Rodinný dom | Bratislavská | 101 m²

dateOfPublished20.04.2022 dateOfmodified22.04.2026
Domy na predaj Horná Potôň

224,990 € 2228 €/m²