(JuM3LDdYzIL) offers.content.actualized24. 02. 2026 offers.content.first_publication15. 02. 2026

Predaj 4-izbový rodinný dom, Čajkov.

Čajkov • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

120,000 € 857 €/m²

offers.content.basic_information

offers.content.kind
Rodinný dom

offers.content.type
Predaj

Úžitková plocha:
140 m²

Plocha pozemku:
800 m²
offers.content.info
Ponúkame EXKLUZÍVNE na predaj rodinný dom v pôvodnom, no udržiavanom stave, dom je suchý nepoškodený. Disponuje 4 izbami, kuchyňou, kúpeľňou, WC, dvoma komorami. Je podpivničený, 4 miestnosti, kde je kotolňa, aj vodáreň. Vstup do pivnice je aj zvnútra, aj zvonku. Možnosť zobytnenia podkrovia - vstup na povalu je priamo zvnútra schodiskom. Je tam zavedený plyn, momentálne odpojený, elektrina, obecná voda, kanalizácia, vlastná studňa. Na pozemku sa nachádza garáž s montážnou jamou, menšia budova s jednou miestnosťou a komorou, prístrešok.

Zastavaná plocha: 171m2
Úžitková plocha: 140m2
Pozemok: 800m2
Cena:
- 120.000,- EUR vrátane kompletného odborného a právneho servisu

V prípade záujmu o obhliadku kontaktujte makléra:
Mgr. Andrea Beneová
0919519580
offers.content.read.more
offers.content.characteristics

Úžitková plocha:
140 m²

Stav nehnuteľnosti:
Pôvodný stav

Rok výstavby:
1970

Druh domu:
Klasický dom

Typ konštrukcie:
Tehlová

Počet nadzemných podlaží:
1

Počet spální:
3

Počet kúpeľní:
1

Energetický certifikát budovy:
nie je

Vykurovanie:
Ústredné

Plocha pozemku:
800 m²

Zastavaná plocha:
170 m²

Terén pozemku:
Rovinatý
Zobraziť viac

kalendar

offers.tour_arrangement.are_you_interestedoffers.tour_arrangement.dont_wait_and_ask_today

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

offers.map.title

offers.detail.seller_contact

Mgr. Andrea Beneová

KarinReal s.r.o.

09195195... show_number

KarinReal s.r.o.

• 93031, Dobrohošť (Slovensko)
offers.all_agency_offers

120,000 € 857 €/m²

offers.detail.seller_contact

Mgr. Andrea Beneová

KarinReal s.r.o.

09195195... show_number