10261436859301 (JuiEejeSOA4) offers.content.actualized22. 05. 2026 offers.content.first_publication26. 03. 2026

Na predaj veľkorysý 7- izbový rodinný dom vo Veľkých Bieliciach

-
Partizánske • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

186,000 € 1155 €/m²

offers.content.basic_information

offers.content.kind
Rodinný dom

offers.content.type
Predaj

Úžitková plocha:
161 m²

Plocha pozemku:
2,411 m²
offers.content.info
Moderný maklér ponúka na predaj 7-izbový rodinný dom v mestskej časti Veľké Bielice na okraji Partizanskeho. Ponuka je vhodná na podnikanie, rodinné bývanie, generačné bývanie alebo vytvorenie viacerých bytových jednotiek. Nehnuteľnosť je voľná ihneď.

Dom:

Úžitková plocha: 161m2
Pozemok: 2411m2
Balkón: 6,5m2
IS: plyn, kanalizácia

Dispozícia domu:

Na každom podlaží sa nachádza samostatná bytová jednotka. Prízemie tvorí krytý vstup, zádverie, schody, chodba, kuchyňa, jedáleň , komora, kúpeľňa , WC a 3 izby. Na poschodí sa nachádza hala, schody, chodba, zábavná miestnosť, kúpeľňa s WC, kuchyňa , komora a 4 izby.

Technicý stav a vzbavenie:

Nehnuteľnost bola postavená v roku 1940 z pálenej tehly. Je to nepodpivničený objekt s dvomi nadzemnými podlažiami a nevyužívaným povalovým priestorom. Podlahy v dome sú drevené palubovky a v kúpeľni keramická dlažba. Okná aj vstupné dvere sú pôvodné, drevené. V roku 2004 boli vymenené vonkajšie sklá na oknách za dvojité termoizolačné. Pozemok je oplotený a rovinatý. Nachádza sa na ňom garáž, kotolňa, bazén a podzemná pivnica na zeleninu.

Lokalita:

V mestskej časti je plná občianska vybavenosť.V tesnej blízkosti sa nachádza materská škola, základná škola, obchody, autobusová a železničná stanica.

Cena:

186 000 €

V cene je zahrnuté:

Provízia realitnej kancelárie a kompletný právny servis – vypracovanie rezervačnej zmluvy a kúpnej zmluvy s návrhom na vklad. V prípade záujmu zabezpečíme rýchle a nezávislé poradenstvo v oblasti financovania kúpy a získanie najvýhodnejších podmienok pre hypotekárny úver podľa podmienok kupujúceho. Všetky ďalšie informácie Vám radi poskytneme pri osobnej prehliadke alebo telefonicky.
Zuzana Dmitriyev – 0918 284 743

Informácie o nehnuteľnosti sú zverejnené so súhlasom a vedomím vlastníka.
offers.content.read.more
offers.content.characteristics

Úžitková plocha:
161 m²

Stav nehnuteľnosti:
Pôvodný stav

Vlastníctvo:
Osobné

Počet nadzemných podlaží:
2

Počet izieb / miestností:
7

Počet balkónov:
1

Plocha balkónu v m2:
6.5 m²

Plocha pozemku:
2,411 m²

Zastavaná plocha:
161 m²

Vybavenie:
Balkón
Zobraziť viac

kalendar

offers.tour_arrangement.are_you_interestedoffers.tour_arrangement.dont_wait_and_ask_today

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

offers.map.title

offers.detail.seller_contact

Zuzana Dmitriyev

Moderný maklér s.r.o.

09182847... show_number

Moderný maklér s.r.o.

Zuzany Chalupovej 18 • 85107, Bratislava
offers.all_agency_offers

186,000 € 1155 €/m²

offers.detail.seller_contact

Zuzana Dmitriyev

Moderný maklér s.r.o.

09182847... show_number