9567732154 (JuzLe8JmLqF) offers.content.actualized22. 05. 2026 offers.content.first_publication21. 05. 2026

DIRECTREAL|RD v tichej lokalite s minimom susedov – Veľké Rovné,891m2

Bytča
Bytča • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

105,000 € 636 €/m²

offers.content.basic_information

offers.content.kind
Rodinný dom

offers.content.type
Predaj

Úžitková plocha:
165 m²

Plocha pozemku:
891 m²
offers.content.info
Directreal Dynamic - Predáme, Directreal ponúka na predaj rodinný dom, situovaný na slnečnom pozemku o výmere 891 m² v tichej lokalite lemovanej potôčkom, s minimom susedov. Ideálne miesto pre tých, ktorí hľadajú pokoj, súkromie a kontakt s prírodou. Pozemok ponúka príjemný priestor na oddych a trávenie voľného času, pričom sa nachádza len 10 minút od križovatky smer Bytča – Žilina.
V prezentácii sme Vám pripravili vizualizáciu nehnuteľnosti.

Dom je postavený z tehly a kvádra, je čiastočne podpivničený a v pôvodnom stave, vhodný na kompletnú rekonštrukciu alebo na výstavbu nového domu podľa vlastných predstáv.

Táto nehnuteľnosť ponúka jedinečnú príležitosť vytvoriť si bývanie s atmosférou vidieka, obklopené súkromím a zeleňou, no zároveň s rýchlou dostupnosťou do mesta.
Dispozícia domu:
vstupná veranda, kuchyňa, 3-4 izby, dve ďalšie miestnosti s možnosťou prerobenia na obytné priestory, kúpeľňa, menšia technická / odkladacia miestnosť,
garáž, hospodárska časť.

Technické údaje:
Výmera parcely: 891m²
Elektrina: 220/380 V, Plyn: áno, Odpad: žumpa, vodovod z rezervoáru
Kúrenie: plynové
Konštrukcia: tehlová
Prístupová cesta: asfaltová
Dom je vhodný pre klientov, ktorí hľadajú pokojné bývanie, dom alebo investičnú príležitosť s možnosťou realizácie podľa vlastných predstáv.

Neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku ešte dnes:
0918 461 760

Rada Vás pre vediem celým procesom od obhliadky, prefinancovania až k nadobudnutiu vysnívaného bývania. Ponúkam 18 ročné skúsenosti v oblasti realitného a hypotekárneho obchodu. Kontakt: 0918 461 760
Počet izieb: 4.izbový
Celková úžitková plocha m2: 165
Plocha obytnej časti m2: 125
Výmera pozemku m2: 891
Zastavaná plocha m2: 102
Pozemok: Rovinatý
Konštrukcia domu: Tehla+Kváder
Príjazdová cesta: Asfalt
Podpivničený: Áno čiastočne
Inžinierske siete: Elektrina,Plyn,Žumpa
Kúrenie: Plynové
Počet nadzemných podlaží: 2
Forma vlastníctva: Osobné
Garáž: Áno
Vybavenie domu: ,,,,,,
Rekonštrukcie: ,,,,,,,,
Spoločenské možnosti: ,,,,,,,
Možnosti využitia: Trvalé bývanie

Viac informácií o nehnuteľnosti: http://y9.sk/pZ9

Kontakt na makléra:
Alena Sojčáková - Matysová
+421918461760
a.sojcakova@directreal.sk
offers.content.read.more
offers.content.characteristics

Úžitková plocha:
165 m²

Stav nehnuteľnosti:
Pôvodný stav

Vlastníctvo:
Osobné

Energetický certifikát budovy:
nie je

Plocha pozemku:
891 m²

Zastavaná plocha:
102 m²
Zobraziť viac

kalendar

offers.tour_arrangement.are_you_interestedoffers.tour_arrangement.dont_wait_and_ask_today

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

offers.map.title

offers.detail.seller_contact

Alena Sojčáková - Matysová

Directreal Dynamic

+4219184... show_number

Direct Real, spol. s r.o.

ul.Republiky 19 • 01001, Žilina
offers.all_agency_offers

105,000 € 636 €/m²

offers.detail.seller_contact

Alena Sojčáková - Matysová

Directreal Dynamic

+4219184... show_number