3847728971 (JuX93OKxtgj) offers.content.actualized22. 05. 2026 offers.content.first_publication20. 05. 2026

DIRECTREAL|Apartmánový dom takmer Aquparku - INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ

Ľudovíta Bešeňovského
Bešeňová • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

565,000 € 2032 €/m²

offers.content.basic_information

offers.content.kind
Rodinný dom

offers.content.type
Predaj

Úžitková plocha:
278 m²

Plocha pozemku:
457 m²
offers.content.info
Directreal LMCity - INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V SRDCI LIPTOVA
Apartmánový dom pár krokov od Thermal Parku Bešeňová ️

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá vám bude zarábať celoročne?
Ponúkame na predaj apartmánový dom vo vyhľadávanej lokalite Bešeňová, len pár metrov od obľúbeného Thermal Parku Bešeňová.

Vďaka TOP polohe ide o ideálnu investíciu na krátkodobý prenájom s vysokým potenciálom obsadenosti počas celého roka.

️ Dispozícia – 6 samostatných apartmánov

️ Apartmán 1 – 33,8 m²
2 izby, kuchynka, kúpeľňa s WC

️ Apartmán 2 – 16,8 m²
1 izba, kuchynka, kúpeľňa s WC

️ Apartmán 3 – 19 m²
1 izba, kuchynka, kúpeľňa s WC

️ Apartmán 4 – 18 m²
1 izba s kuchynkou, kúpeľňa s WC

️ Apartmán 5 – 29,5 m²
2 izby, kuchynka, kúpeľňa s WC

️ Apartmán 6 – 20,7 m²
1 izba s kuchynkou, kúpeľňa s WC

Technické info

kompletná rekonštrukcia
tehlová stavba
ústredné plynové kúrenie
plastové okná a dvere
parkovanie pre 6 áut
pripravené na okamžitú prevádzku

Lokalita, ktorá predáva sama seba

️ Thermal Park Bešeňová
Liptovská Mara
️ Jasná a Demänovská dolina
turistika, wellness aj zimné športy

Nehnuteľnosť ideálna na podnikanie aj stabilný pasívny príjem.

Pre viac info alebo obhliadku nás neváhajte kontaktovať.
Počet izieb: 6.izbový
Celková úžitková plocha m2: 278
Plocha obytnej časti m2: 155
Výmera pozemku m2: 457
Zastavaná plocha m2: 137
Pozemok: Rovinatý
Konštrukcia domu: Tehla
Príjazdová cesta: Asfalt
Podpivničený: Áno
Inžinierske siete: Elektrina,Plyn,Kanalizácia,Verejný vodovod,Internet
Kúrenie: Plynové
Počet nadzemných podlaží: 1
Forma vlastníctva: Osobné
Garáž: Parkovacie státie 6x
Počet bytov v dome: 6
Vybavenie domu: Krb,Terasa
Rekonštrukcie: Po kompletnej rekonštrukcii
Terasa: Áno
Spoločenské možnosti: Kúpalisko,Turistika,Zimné športy,Golf,Divadlo,Kino,Cyklistické trasy
Možnosti využitia: Trvalé bývanie,Rekreácia,Sídlo firmy
Typ strechy: Sedlová

Viac informácií o nehnuteľnosti: http://y9.sk/pYA

Kontakt na makléra:
Ján Psotný
+421908029378
j.psotny@directreal.sk
offers.content.read.more
offers.content.characteristics

Úžitková plocha:
278 m²

Stav nehnuteľnosti:
Pôvodný stav

Vlastníctvo:
Osobné

Energetický certifikát budovy:
nie je

Plocha pozemku:
457 m²

Zastavaná plocha:
137 m²
Zobraziť viac

Doplňujúce údaje

kalendar

offers.tour_arrangement.are_you_interestedoffers.tour_arrangement.dont_wait_and_ask_today

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

offers.map.title

offers.detail.seller_contact

Ing. Ján Psotný

Directreal LMCity

+4219080... show_number

Direct Real, spol. s r.o.

Nám. osloboditeľov 32 • 031 01, Liptovský Mikuláš
offers.all_agency_offers

565,000 € 2032 €/m²

offers.detail.seller_contact

Ing. Ján Psotný

Directreal LMCity

+4219080... show_number