8559 (JukMr_7K-nF) offers.content.actualized18. 05. 2026 offers.content.first_publication18. 05. 2026

6- izbový rodinny dom s pivnicou a garážou, Vinohradnícka ul., Vrbové

vinohradnícka
Vrbové • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

275,000 € 917 €/m²

offers.content.basic_information

offers.content.kind
Rodinný dom

offers.content.type
Predaj

Úžitková plocha:
300 m²

Plocha pozemku:
950 m²
offers.content.info
Ponúkame na predaj 6- izbový rodinny dom s pivnicou a garážou, Vinohradnícka ul., Vrbové.

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE:

• dvojpodlažný

• úžitková plocha: 300 m² + pivnica

• pozemok 950m2

• slnečný

• terasa

• garáž

• pivnica

• všetky IS, voda, plyn, elektrina, kanalizácia

• mesačné náklady 300€

• dve samostatné bytové jednotky

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:

Prízemie

• vstupná chodba. obývacia izba s jedálňou s výstupom na terasu, kuchyňou, spálňa s výstupom na balkon, šatník, kúpelňa, wc,

1NZ

• schodisko, obývacia izba, kuchyňa s výstupom na balkon, spálňa, detská izba, šatník, kúpelňa, wc

Pivnica

3x samostatné miestnosti

VÝHODY :

- dom je slnečný

- tichá lokalita

- terasa

- 2x balkon

- parkovacie státie

- krb

- klimatizácia

- centrálne kúrenie plynom

- dom je vhodný aj na podnikanie alebo na bývanie pre dve rodiny

- predpríprava na bazen na pozemku, záhrada je velmi dobre udžiavaná

- Vrbové má pestre využitie športových aktivít, kompletná obcianska vybavenosť

- dobrá dostupnosť do centra, Piešťan, dialnica

CENA NEHNUTEĽNOSTI: 275.000 € v cene je zahrnutá provízia pre RK.

V cene sú zahrnuté všetky služby ponúkané realitnou kanceláriou vrátane kompletného právneho servisu.

Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BYVANIE S NAMI, s. r. o.. Fotografie spolu s vizualizáciami majú informačný charakter a môžu sa líšiť od skutočného prevedenia.
offers.content.read.more
offers.content.characteristics

Úžitková plocha:
300 m²

Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Energie:
300 €

Rok výstavby:
1992

Typ konštrukcie:
Tehlová

Orientácia:
Juhozápadná

Počet izieb / miestností:
6

Počet balkónov:
2

Terás:
1

Vykurovanie:
Ústredné

Plocha pozemku:
950 m²

Zastavaná plocha:
160 m²

kalendar

offers.tour_arrangement.are_you_interestedoffers.tour_arrangement.dont_wait_and_ask_today

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

offers.map.title

offers.detail.seller_contact

Márius Márius Mráz NAMI

Realitné kancelárie - Pezinok

421 919 ... show_number

Realitné kancelárie

Pribinova 4 • 82109, Bratislava
offers.all_agency_offers

275,000 € 917 €/m²

offers.detail.seller_contact

Márius Márius Mráz NAMI

Realitné kancelárie - Pezinok

421 919 ... show_number