37495 (Ju7qUgQiHqW) offers.content.actualized13. 05. 2026 offers.content.first_publication12. 05. 2026

Váš nový domov v prírode, ktorý prekoná vaše očakávania

Ružomberok • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

399,999 € 1980 €/m²

offers.content.basic_information

offers.content.kind
Chalupa, rekreačný domček

offers.content.type
Predaj

Úžitková plocha:
202 m²

Plocha pozemku:
1,081 m²
offers.content.info
Hľadáte dokonalý únik od každodenného zhonu? Táto jedinečná chata v Nižnom Matejkove spája možnosť bývania a relaxu s nedotknutou prírodou.

Prečo si ju zamilujete:

Wellness doma: Fínska sauna, príprava na vírivku, vyhrievaný bazén – relaxujte kedykoľvek budete chcieť.
Záhrada snov: Priestranná terasa, bazén, krbový a detský kútik, rybník, záhrada udržiavaná robotickou kosačkou – ideálny priestor pre rodinné chvíle.
Moderné vybavenie: Kuchyňa so zabudovanými spotrebičmi, inteligentné ovládanie, kamerový systém.
Výnimočná poloha: Tiché prostredie s výbornou dostupnosťou do všetkých častí Liptova.
Táto chata ponúka:

Úžitková plocha: 202 m²
Pozemok: 1081 m²
3 podlažia s izbami, wellness zónou a technickým zázemím
parkovisko, záhradný domček
IS: elektrika, plyn zo zásobníka, voda – vŕtaná studňa (o úpravu a zabezpečenie vody sa stará súkromná certifikovaná firma), žumpa,
Radi Vám predstavíme nehnuteľnosť priamo na obhliadke, neváhajte nás kontaktovať
offers.content.read.more
offers.content.characteristics

Úžitková plocha:
202 m²

Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Typ konštrukcie:
Tehlová

Počet nadzemných podlaží:
2

Počet izieb / miestností:
5

Energetický certifikát budovy:
nie je

Vykurovanie:
Iné

Plocha pozemku:
1,081 m²

kalendar

offers.tour_arrangement.are_you_interestedoffers.tour_arrangement.dont_wait_and_ask_today

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

offers.map.title

offers.detail.seller_contact

Roman Hámor

Reality Alpia

+421 905... show_number

Reality Alpia

A. Kmeťa 24 • 036 01, Martin
offers.all_agency_offers

399,999 € 1980 €/m²

offers.detail.seller_contact

Roman Hámor

Reality Alpia

+421 905... show_number