27851 (JuHGsm2kZSz) offers.content.actualized23. 05. 2026 offers.content.first_publication20. 05. 2026

velký 2+1 s bazénem za super cenu kousek od moře

Ukázať na mape

285,000 € 3608 €/m²

offers.content.basic_information

offers.content.kind
2 izbový byt

offers.content.type
Predaj

Úžitková plocha:
79 m²
offers.content.info
Viral – moderní vily a apartmány v Paphosu. Poslední možnost využít sníženou 5% VAT před změnami v roce 2026 a zároveň investovat ještě před vstupem Kypru do Schengenu.

Projekt Viral vzniká v klidné rezidenční části Chloraka v Paphosu a představuje kombinaci moderní architektury, soukromí a velmi silného investičního potenciálu. Uzavřený privátní resort nabídne pouze 12 luxusních vil 3+1 a 8 moderních apartmánů o velikosti 2+1.

Velkou výhodou projektu je lokalita – klidné prostředí obklopené přírodou, ale zároveň pouze pár minut od moře, centra Paphosu, restaurací, obchodů a veškeré infrastruktury. Paphos patří dlouhodobě mezi nejžádanější lokality na Kypru pro investice i dlouhodobé bydlení.

Co projekt Viral nabízí:

uzavřený a bezpečný rezidenční komplex
moderní design s důrazem na prostor a přirozené světlo
možnost privátního bazénu a střešní terasy
velmi silný potenciál růstu cen nemovitostí i nájmů
ideální pro dlouhodobý i krátkodobý pronájem
klidná lokalita vhodná i pro trvalé bydlení

Parametry projektu:

lokalita: Chloraka, Paphos
12 vil + 8 apartmánů
velikost vil: cca 150 m²
velikost apartmánů: cca 93 m²
ceny vil od 385 000 €
ceny apartmánů od 275 000 €
výstavba: Off Plan

Právě teď mnoho investorů využívá poslední období před vstupem Kypru do Schengenu, protože se očekává další růst cen nemovitostí, nájmů i celkové poptávky po bydlení na ostrově.

Na Kypru jsme celoročně a klientům pomáháme kompletně od A do Z:

výběr nejvýhodnější nemovitosti
právní prověření projektu
prohlídky přímo na místě
transfery a ubytování během investičního zájezdu
následná správa a pronájem nemovitosti

Pokud hledáte moderní nemovitost v Paphosu s vysokým investičním potenciálem, projekt Viral patří aktuálně mezi velmi zajímavé příležitosti na trhu.
ID nabídky 27851
offers.content.read.more
offers.content.characteristics

Úžitková plocha:
79 m²

Umiestnenie:
Zvýšené prízemie

Podlažie:
3

Počet nadzemných podlaží:
3

Stav nehnuteľnosti:
Developerský projekt

Vlastníctvo:
Osobné

Rok výstavby:
2026

Cena vrátane energií:
Nie

Energetický certifikát budovy:
nie je
Zobraziť viac

kalendar

offers.tour_arrangement.are_you_interestedoffers.tour_arrangement.dont_wait_and_ask_today

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

offers.map.title

offers.detail.seller_contact

Bc. Stoyan Stoyanov DiS.

Mojenemovitostumore.cz

+4206080... show_number

Nemovitosti u more

Bubenská 122 • 17000, Praha
offers.all_agency_offers

285,000 € 3608 €/m²

offers.detail.seller_contact

Bc. Stoyan Stoyanov DiS.

Mojenemovitostumore.cz

+4206080... show_number