1109 (JuH99KAG8xY) offers.content.actualized22. 05. 2026 offers.content.first_publication11. 05. 2026

🏠 Štýlový, zariadený 1,5 izbový byt v projekte MAMA-PAPA

Nejedlého
Bratislava-Dúbravka • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

199,000 € 4374 €/m²

offers.content.basic_information

offers.content.kind
2 izbový byt

offers.content.type
Predaj

Úžitková plocha:
45.5 m²
offers.content.info
Hľadáte moderné a útulné bývanie v tichej časti Dúbravky? 🌲 ProHome Real Estate vám ponúka na predaj na svoje pomery veľký, zariadený 1,5-izbový byt v obľúbenom projekte MAMA-PAPA od architektonickej kancelárie Šebo-Lichý na Nejedlého ulici. Byt je vďaka svojej dispozícii a lokalite ideálny ako vlastné bývanie alebo investícia na okamžitý prenájom. ✨

📊 ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE:

Celková plocha: 45,5 m² (interiér 40,5 m² + loggia 3 m² + pivnica 2 m²) 📐

Poschodie: 5. poschodie (zo 6) s výťahom 🛗

Stav: Moderná novostavba (kolaudácia 2019) 🏗️

Zariadenie: Predáva sa zariadený – stačí sa nasťahovať! 🛋️📦

🛋️ DISPOZÍCIA A VYBAVENIE:

Byt je premyslene rozdelený na dennú a nočnú časť:

Vstupná chodba: S praktickým úložným systémom. 🧥

Obývacia izba s kuchyňou: Moderná kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi (varná doska, rúra, digestor, mikrovlnka, chladnička). 🍳🍽️

Spacia časť (polizba): Samostatne pôsobiaci priestor s manželskou posteľou, z ktorého je priamy vstup na loggiu (3 m²) – ideálne na rannú kávu s výhľadom do vnútrobloku. ☕🌅

Kúpeľňa: Vybavená klasickou vaňou, toaletou a práčkou. 🛁🧼

🏗️ PROJEKT MAMA-PAPA:

Tento projekt z roku 2019 je známy svojou rodinnou atmosférou a kvalitným prevedením:

Súkromný vnútroblok: Upravená zeleň a detské ihrisko priamo pod oknami. 🌳🎠

Bezpečnosť: Komunitné bývanie v pokojnej lokalite. 🤝

Nízke náklady: Moderná stavba zaručuje energetickú efektivitu. 📉

📍 LOKALITA – Dúbravka, Nejedlého ul.:

Všetko, čo potrebujete, máte na dosah ruky:

Príroda: Len pár minút od lesov Devínskej Kobyly – raj pre turistov a bežcov. 🏃‍♂️🌲

Nákupy: Blízkosť OC Bory Mall (5 min autom) a lokálnych potravín. 🛍️🛒

Dostupnosť: Rýchle napojenie na diaľnicu a výborné spojenie MHD do centra mesta. 🚋🚗

💰 CENA A DOPLNKY:

Byt: 199 000 €

Pivnica (2 m²): 3 000 €

Parkovacie miesto za závorou: 17 000 € (nie je podmienkou predaja) 🚗🅿️

CELKOVÁ CENA: 219 000 €

Zaujal vás tento byt? Príďte si ho pozrieť naživo! 🤝

© Text a fotografie sú vlastníctvom ProHome Real Estate
offers.content.read.more
offers.content.characteristics

Úžitková plocha:
45.5 m²

Podlažie:
5

Stav nehnuteľnosti:
Novostavba

Vlastníctvo:
Osobné

Rok výstavby:
2019

Rok kolaudácie:
2019

Plocha lodžie:
3 m²

Cena vrátane energií:
Nie

Vybavenie:
Lodžia, Pivnica, Výťah
Zobraziť viac

kalendar

offers.tour_arrangement.are_you_interestedoffers.tour_arrangement.dont_wait_and_ask_today

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

offers.map.title

offers.detail.seller_contact

Bc. Lukáš Novotný LL.M

ProHome Real Estate, s.r.o.

0902 890... show_number

ProHome Real Estate, s.r.o.

Plynárenská 7/C • 821 09, Bratislava
offers.all_agency_offers

199,000 € 4374 €/m²

offers.detail.seller_contact

Bc. Lukáš Novotný LL.M

ProHome Real Estate, s.r.o.

0902 890... show_number