1000313 (Jug5xnh4-r1) offers.content.actualized22. 05. 2026 offers.content.first_publication21. 05. 2026

RentHub I Krásny dizajnový 2-izb. byt s terasou a krbom I 110 m² I

Svätoplukova
Bratislava-Ružinov • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

1,150 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

offers.content.basic_information

offers.content.kind
2 izbový byt

offers.content.type
Prenájom

Úžitková plocha:
110 m²
offers.content.info
Patrik z RADO Reality Group Vám ponúka na prenájom jedinečný dizajnový 2,5-izbový mezonet s terasou a ikonickým nerezovým krbom na Svätoplukovej ulici v Bratislave – v blízkosti Nivy Mall a nového downtownu.

Tento byt nie je klasický mestský prenájom. Ide o výnimočný priestor s charakterom, atmosférou a architektúrou, ktorý spája loftový štýl, kvalitné materiály a komfortné bývanie v centre mesta.

BYT:
Byt má celkovú výmeru 110 m² a nachádza sa na 3. poschodí bytového domu bez výťahu.

Dispozične ide o veľkorysý 2,5-izbový mezonet s viacerými oddychovými zónami, pracovným priestorom, terasou a flexibilnou hosťovskou časťou.

Parkovanie je možné zabezpečiť po dohode za príplatok.

DISPOZÍCIA A VYBAVENIE:
Pri vstupe do bytu Vás privíta vstupná chodba s množstvom vstavaných skríň a úložného priestoru. Nachádza sa tu samostatná toaleta, kúpeľňa s vaňou a samostatný uzatvárateľný priestor so sklopnou posteľou, ktorý môže slúžiť ako hosťovská izba, pracovňa alebo oddychová zóna.

Kuchyňa je prakticky oddelená od hlavnej dennej časti bytu a je vybavená vstavanými spotrebičmi, barovým pultom, jedálenským stolom, vínovými chladničkami a dizajnovými presklenými prvkami. Samozrejmosťou je klimatizácia.

Dominantou celého bytu je veľkorysý otvorený priestor obývacej izby s vysokými stropmi, dizajnovým nerezovým krbom na drevo, pracovnou časťou, kvalitným ozvučením a vstupom na balkón.

Sklenené schody vedú do hornej časti mezonetu, kde sa nachádza príjemná oddychová galéria s knižnicou a sedením. Tento priestor vytvára prirodzenú relaxačnú zónu pred vstupom na priestrannú terasu s výhľadom na bratislavský downtown.

Na poschodí sa nachádza aj spálňa s vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou. V byte sú dve klimatizačné jednotky – v obývacej izbe a v spálni.

LOKALITA:
Svätoplukova ulica patrí medzi vyhľadávané lokality širšieho centra Bratislavy. Veľkou výhodou bytu je kombinácia pokojného bývania a výbornej dostupnosti do centra mesta aj nového downtownu.

V pešej dostupnosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť – potraviny, kaviarne, reštaurácie, služby, fitness centrá, MHD zastávky aj nákupné centrum Nivy Mall. Len pár minút od bytu sa nachádza aj Eurovea a promenáda pri Dunaji.

Lokalita ponúka výborné napojenie na autobusovú stanicu, mestský obchvat aj hlavné dopravné tepny Bratislavy, vďaka čomu sa pohodlne dostanete do všetkých častí mesta.

Byt je ideálny pre klienta, ktorý hľadá bývanie s atmosférou, charakterom a nadčasovým dizajnom.

Podmienky nájmu
• Nájomné: 1150 € / mesiac
• Energie: 250 € / mesiac
• Spolu mesačne: 1400 €
• Kaucia: 1400 €
• Provízia RK
• Voľný: IHNEĎ
• Možnosť zabezpečenia parkovania za príplatok
• Vhodné pre: nefajčiarov, pracujúcich, pár alebo zahraničných klientov

Zodpovedný maklér:
Patrik Daňo
RentHub s.r.o.

Tel.: +421 949 280 644
Email: dano@renthub.sk

RADO Reality Group je ocenená Realitnou úniou ako najlepšia realitná kancelária na Slovensku za roky 2022 a 2023.
Sme držiteľmi ďalších 6 prestížnych ocenení v oblasti realít.

Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak, a nezahŕňa odmenu sprostredkovateľa. V cene je zahrnuté právne poradenstvo a vyhotovenie nájomných zmlúv.

Text a fotografie sú autorským dielom spoločností RentHub s.r.o. a RADO Reality Group s.r.o. Bez ich súhlasu ich nie je možné kopírovať.
offers.content.read.more
offers.content.characteristics

Úžitková plocha:
110 m²

Umiestnenie:
Posledné podlažie

Podlažie:
3

Počet nadzemných podlaží:
3

Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Typ konštrukcie:
Zmiešaná

Rok výstavby:
1980

Počet izieb / miestností:
2

Plocha terasy v m2:
6 m²

Cena vrátane energií:
Nie

Energie:
250 €

kalendar

offers.tour_arrangement.are_you_interestedoffers.tour_arrangement.dont_wait_and_ask_today

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

offers.map.title

offers.detail.seller_contact

Patrik Daňo

RADO Reality Group s.r.o.