3144 (JumnedPBezJ) offers.content.actualized18. 05. 2026 offers.content.first_publication08. 05. 2026

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na PREDAJ tento nádherný, kompletne zrekonštruovaný trojizbový byt veľmi blízko centra Komárna !!!

Komárno • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

137,000 € 1903 €/m²

offers.content.basic_information

offers.content.kind
3 izbový byt

offers.content.type
Predaj

Úžitková plocha:
72 m²
offers.content.info
AK CHCETE BÝVAŤ V NÁDHERNOM, KVALITNE ZREKONŠTRUOVANOM 3 IZBOVOM BYTE V DOBREJ LOKALITE V MESTE KOMÁRNA TAK TÁTO PONUKA JE STVORENÁ PRIAMO PRE VÁS!!!

Byt má rozlohu 72 m2, prešiel kompletnou kvalitnou rekonštrukciou a nachádza sa na prízemí v 7 poschodovom zateplenom bytovom dome s výťahom

Byt ponúka prakticky a moderne riešenú dispozíciu, ktorá zabezpečuje pohodlné bývanie pre rodinu aj pár: • priestranná vstupná chodba vybavená bezpečnostnými vstupnými dverami • samostatná kuchyňa s modernou kuchynskou linkou na mieru a vstavanými spotrebičmi • praktický šatník poskytujúci dostatok úložného priestoru • svetlá a vzdušná obývacia izba s príjemnou atmosférou • dve samostatné nepriechodné izby vhodné ako spálňa, detská izba alebo pracovňa • kúpeľňa s vaňou, umývadlom, elektrickým bojlerom a priestorom pripraveným na práčku aj sušičku • oddelená toaleta so systémom Geberit • k bytu prislúcha aj murovaná pivnica vhodná na skladovanie vecí.

Nehnuteľnosť bola kompletne zmodernizovaná s dôrazom na kvalitu použitých materiálov a moderný dizajn. Rekonštrukcia zahŕňala viacero zásadných úprav, vďaka ktorým je byt pripravený na okamžité bývanie bez ďalších investícií. V rámci obnovy boli realizované nové elektrické rozvody vrátane 3-fázového elektromera, ako aj výmena vodoinštalácie a odpadov. Interiér dopĺňajú nové omietky, čerstvé maľovky a kvalitné podlahové krytiny. Moderný vzhľad bytu podčiarkujú znížené sadrokartónové stropy s integrovaným LED osvetlením. Komfort bývania zabezpečujú plastové okná vybavené sieťkami proti hmyzu a vonkajšími roletami. Súčasťou rekonštrukcie bola aj výmena interiérových dverí spolu s osadením bezpečnostných vstupných dverí. Kuchyňa disponuje novou kuchynskou linkou so vstavanými spotrebičmi a byt zároveň ponúka štýlovo zrekonštruovanú kúpeľňu s novou sanitou. Ohrev teplej vody je zabezpečený elektrickým bojlerom.

Ak hľadáte neštandardné bývanie v byte, tak toto je príležitosť práve pre vás. Odporúčame obhliadku. V tomto byte si naozaj užijete bez kompromisov všetky výhody, ktoré so sebou prináša život v meste.

Cena: 137.000-EUR

V cene je zahrnutý kompletný právny a katastrálny servis, ako aj všetky poplatky súvisiace s prevodom nehnuteľnosti. Ponúkame bezplatné finančné poradenstvo v prípade záujmu!

📞 Kontakt: +421 905 975 941

offers.content.read.more
offers.content.characteristics

Úžitková plocha:
72 m²

Umiestnenie:
Zvýšené prízemie

Počet nadzemných podlaží:
7

Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Typ konštrukcie:
Bloková konštrukcia

Rok poslednej rekonštrukcie:
2026

Počet izieb / miestností:
3

Počet pivníc:
1

kalendar

offers.tour_arrangement.are_you_interestedoffers.tour_arrangement.dont_wait_and_ask_today

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

offers.map.title

offers.detail.seller_contact

Marek Šajben

Reality KOMPLEX s.r.o.

+421 905... show_number

Reality KOMPLEX s.r.o.

M. R. Śtefánika 12 • 94501, Komárno
offers.all_agency_offers

137,000 € 1903 €/m²

offers.detail.seller_contact

Marek Šajben

Reality KOMPLEX s.r.o.

+421 905... show_number