B_3741 (Juok9JIoCFM) offers.content.actualized13. 05. 2026 offers.content.first_publication13. 05. 2026

Priestranný 2 izbový apartmán v komplexe Amadeus 5, 720m od mora, Slnečné pobrežie

Ukázať na mape

79,500 € 1187 €/m²

offers.content.basic_information

offers.content.kind
2 izbový byt

offers.content.type
Predaj

Úžitková plocha:
67 m²
offers.content.info
Relax Properties Vám ponúka na predaj priestranný 2 izbový apartmán v komplexe Amadeus 5 na Slnečnom pobreží v Bulharsku.

Apartmán sa nachádza na 7. – poslednom poschodí a má rozlohu 67 m². Vďaka západnej orientácii je veľmi svetlý a slnečný.

Dispozícia: vstupná chodba, kuchyňa spojená s obývacou izbou, samostatná spálňa, veľká terasa.

Nehnuteľnosť sa predáva kompletne zariadená vrátane spotrebičov a klimatizácie.

Komplex Amadeus 5 sa nachádza v centre letoviska Slnečné pobrežie, len 720 m od pláže a približne 2 km od historického mesta Nessebar.

Majiteľom je k dispozícii:

* bazén pre dospelých a deti,

* reštaurácia a obchody,

* parkovanie,

* upravené zelené plochy,

* celoročná údržba a bezpečnostná služba.

Ročný udržiavací a správcovský poplatok: 150 EUR.

Služby Relax Properties:
Realitná kancelária Relax Properties zabezpečuje kompletný servis pri kúpe nehnuteľnosti v zahraničí. Zabezpečíme pre vás celý proces od obhliadky, rezervácie, právneho servisu až po prepis vlastníctva nehnuteľnosti.

Samozrejmosťou je asistencia pri vybavení všetkých potrebných dokumentov, prekladov, notárskych úkonov a odborné poradenstvo počas celého procesu kúpy. Spolupracujeme s overenými právnikmi priamo v danej krajine a zabezpečíme, aby kúpa prebehla bezpečne, transparentne a bez starostí. Za našimi službami hovoria aj naše referencie množstva spokojných klientov.
offers.content.read.more
offers.content.characteristics

Úžitková plocha:
67 m²

kalendar

offers.tour_arrangement.are_you_interestedoffers.tour_arrangement.dont_wait_and_ask_today

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

offers.map.title

offers.detail.seller_contact

Relax Properties

Relax Properties s. r. o.

+421 911... show_number

Relax Properties s.r.o.

Na vyhliadke 5 • 900 31, Stupava
offers.all_agency_offers

79,500 € 1187 €/m²

offers.detail.seller_contact

Relax Properties

Relax Properties s. r. o.

+421 911... show_number