884871 (JuoV50KdHvP) offers.content.actualized14. 05. 2026 offers.content.first_publication12. 05. 2026

Predaj bytu 1-izbový 39 m²

Vysoké Tatry • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

305,000 € 7821 €/m²

note_to_price: bez poplatků
offers.content.basic_information

offers.content.kind
1 izbový byt

offers.content.type
Predaj

Úžitková plocha:
39 m²
offers.content.info
Ponúkam na predaj veľmi pekný a útulný 1-izbový apartmán v tehlovom dome na prvom poschodí s výťahom. Tento apartman má veľkosť 39 m2 a nachádza sa v osobnom vlastníctve. Ma terasu s výhľadom na Lomnicky štít.

Nehnuteľnosť je vo veľmi dobrom stave a je kompletne vybavená, čo zaručuje pohodlné bývanie novému majiteľovi. Možnosť prenájmu alebo súkromného využívania. Budova má bezbariérový prístup, 24 hodinovú recepciu. V rezorte sa nachádza wellness centrum, s vírivkou, saunami a vonkajším bazénom. V rezortné sa nachádza aj fitnes centrum a množstvo gastro prevádzok, kaviarni a obchodov. Nachádza sa len 2 minúty od železničnej stanice a len minútu od pozemnej lanovej dráhy, ktorá ide priamo na Hrebienok.

Okrem toho má aj garáž, čo je veľkou výhodou pre majiteľa. Parkovanie je možné priamo pod domom.

Ak hľadáte útulný apartmán s výbornou dostupnosťou služieb a zároveň v tichej lokalite, neváhajte ma kontaktovať prostredníctvom správ a dohodnite si prehliadku tejto skvelej ponuky.

Táto nehnuteľnosť je ideálna pre jednotlivca alebo pár, ktorí hľadajú svoj vlastný kúsok pohodlia a súčasne chcú bývať v meste s príjemnou atmosférou. Buďte prvým, kto si tento byt zarezervuje a zažije pohodlný a moderný život v srdci mesta. Tato nemovitost je určena výhradně přímým zájemcům o koupi. Na inzerát můžete také reagovat přímo na webu Bezrealitky.
offers.content.read.more
offers.content.characteristics

Úžitková plocha:
39 m²

Umiestnenie:
Suterén

Podlažie:
1

Počet nadzemných podlaží:
4

kalendar

offers.tour_arrangement.are_you_interestedoffers.tour_arrangement.dont_wait_and_ask_today

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

offers.map.title

offers.detail.seller_contact

Bezrealitky s.r.o.

Bezrealitky Slovensko s.r.o.

42122057... show_number

Bezrealitky Slovensko s.r.o.

Zámocká 30 • 81101, Bratislava-Staré Mesto
offers.all_agency_offers

305,000 € 7821 €/m²

offers.detail.seller_contact

Bezrealitky s.r.o.

Bezrealitky Slovensko s.r.o.

42122057... show_number