15507 (JuwUwAvDm1i) offers.content.actualized18. 05. 2026 offers.content.first_publication16. 05. 2026

PREDAJ 3 izb byt, VNKS, Banská Bystrica - Sásová

Banská Bystrica • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

155,000 € 2214 €/m²

offers.content.basic_information

offers.content.kind
3 izbový byt

offers.content.type
Predaj

Úžitková plocha:
70 m²
offers.content.info
XEMAR (michal.jarunek@xemar.sk alebo 0948 730 906), ponúka exkluzívne na predaj 3-izb. byt, typ VNKS, o rozlohe 70 m2 v Banskej Bystrici - Tatranská ulica. VZ orientovaný byt sa nachádza na 2/7. posch. panelového domu s výťahom.

Dispozícia bytu:

priestranná štvorcová vstupná chodba
obývacia izba
2 samostatné nepriechodné izby
kuchyňa s výstupom na lodžiu
kúpeľňa a samostatné WC v pôvodnom umakartovom jadre
Stav nehnuteľnosti:

Byt je v prevažne pôvodnom stave, čo novému majiteľovi ponúka ideálnu možnosť rekonštrukcie podľa vlastných predstáv.

Menené boli:

bezpečnostné vchodové dvere
2 plastové okná
radiátory
K bytu patrí aj latková pivnica na prízemí bytového domu.

Výhody, ktoré rozhodujú:

výborné poschodie a poloha domu
už v blízkej budúcnosti – skvelé možnosti parkovania - za bytovým domom sa aktuálne realizuje projekt mesta na výstavbu až 97 nových parkovacích miest
1 min pešo moderná oddychová a športová zóna (workout ihrisko, parkour zóna, skatepark, futbalové a basketbalové ihrisko, pingpongové stoly)
kompletná občianska vybavenosť v pešej dostupnosti (zastávka MHD, základná škola, 2 materské školy, potraviny)
vďaka orientácii na východ a západ je byt príjemne presvetlený počas celého dňa
rýchla dostupnosť do centra mesta aj napojenie na hlavné dopravné ťahy
pokojné prostredie plné zelene, vhodné pre rodiny aj seniorov
množstvo možností na šport, turistiku a voľnočasové aktivity v prírode
Byt predstavuje ideálnu príležitosť pre klientov, ktorí hľadajú nehnuteľnosť s potenciálom vo výbornej lokalite a možnosťou vytvoriť si bývanie presne podľa vlastných predstáv.

Sprostredkovaniu predaja a prenájmu nehnuteľností na profesionálnej úrovni sa aktívne venujem 14 rokov. Výsledkom mojej práce sú spokojní klienti.

Nájdem si na vás vždy dostatok času, pri riešení vašich potrieb spojených s bývaním.

V rámci sprostredkovania predaja a prenájmu, vám zabezpečím bezplatné hypotekárne poradenstvo, ktoré garantuje férové úverové podmienky výhodné pre klienta, nielen pre banky.
offers.content.read.more
offers.content.characteristics

Úžitková plocha:
70 m²

Umiestnenie:
Ďalšie nadzemné podlažie

Podlažie:
2

Počet nadzemných podlaží:
7

kalendar

offers.tour_arrangement.are_you_interestedoffers.tour_arrangement.dont_wait_and_ask_today

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

offers.map.title

offers.detail.seller_contact

Michal Jarunek B.S.B.A.

XEMAR realitná kancelária s.r.o.

0948 730... show_number

XEMAR realitná spoločnosť s.r.o.

M.Rázusa 1509/22 • 974 01, Banská Bystrica
offers.all_agency_offers

155,000 € 2214 €/m²

offers.detail.seller_contact

Michal Jarunek B.S.B.A.

XEMAR realitná kancelária s.r.o.

0948 730... show_number