1621 (JuHBGUW99u7) offers.content.actualized15. 05. 2026 offers.content.first_publication15. 05. 2026

PREDAJ - 1 izbový byt - Galanta - štvrť SNP

štvrť SNP
Galanta • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

119,000 € 3132 €/m²

offers.content.basic_information

offers.content.kind
1 izbový byt

offers.content.type
Predaj

Úžitková plocha:
38 m²
offers.content.info
PREDAJ : 1 izbový byt - ŠTARTOVACÍ BYT ALEBO SKVELÁ INVESTÍCIA V GALANTE

Galanta – vyhľadávaná lokalita Štvrť SNP

Realitná kancelária NOVÝ DOMOV Vám ponúka na predaj zrekonštruovaný 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite mesta Galanta – Štvrť SNP. Byt je ideálnou voľbou pre mladý pár, jednotlivca alebo ako investičná nehnuteľnosť na prenájom.

Byt prešiel rekonštrukciou a ponúka príjemné bývanie bez nutnosti ďalších investícií.

Výmera bytu: 38 m²
Poschodie: 7. poschodie

Kúpou okamžite voľný.

CENA: 119.000 €

PREDÁVA sa nezariadený, zostáva len kuchynská linka.

V prípade záujmu o obhliadku ma neváhajte kontaktovať:

Daniela Vasovčáková
NOVÝ DOMOV – realitná kancelária
0949 836 883

offers.content.read.more
offers.content.characteristics

Úžitková plocha:
38 m²

Podlažie:
7

Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Počet izieb / miestností:
1

Cena vrátane energií:
Nie
Zobraziť viac

kalendar

offers.tour_arrangement.are_you_interestedoffers.tour_arrangement.dont_wait_and_ask_today

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

offers.map.title

offers.detail.seller_contact

Daniela Vasovčáková

NOVÝ DOMOV realitná kancelária, s.r.o.

+421 949... show_number

novydomovreality

Hlavná 949/53 • 92401, Galanta
offers.all_agency_offers

119,000 € 3132 €/m²

offers.detail.seller_contact

Daniela Vasovčáková

NOVÝ DOMOV realitná kancelária, s.r.o.

+421 949... show_number