996548 (JunPYhenRu_) offers.content.actualized13. 05. 2026 offers.content.first_publication10. 05. 2026

NOVINKA | Štýlový kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt v centre Šale

Letná
Šaľa • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

104,000 € 2811 €/m²

offers.content.basic_information

offers.content.kind
1 izbový byt

offers.content.type
Predaj

Úžitková plocha:
37 m²
offers.content.info
Hľadáte moderný byt bez ďalších investícií v TOP lokalite priamo v centre mesta? Tento kompletne nanovo zrekonštruovaný 1-izbový byt na vyhľadávanej Letnej ulici v Šali vás zaujme kvalitným prevedením, dizajnom na mieru aj perfektnou polohou len pár krokov od pešej zóny.
Byt prešiel kompletnou novou rekonštrukciou vrátane novej elektroinštalácie, pričom všetko bolo dokončené s dôrazom na moderný vzhľad, praktickosť a kvalitné materiály.
Dominantou bytu je kuchynská linka na mieru značky Decodom vybavená indukčnou varnou doskou, kvalitným Blanco drezom a batériou, ktorá vytvára elegantný a nadčasový priestor.
Moderná kúpeľňa ponúka: ✔️ dizajnový sprchový kút
✔️ podsvietené vyhrievané zrkadlo
✔️ Geberit systém + bidet
✔️ predprípravu na práčku
✔️ úložný priestor vyrobený na mieru
Veľkým benefitom je aj: ✔️ murovaná pivnica
✔️ nový výťah až do podlažia – bezbariérový prístup
✔️ kamerový systém vo vchode
✔️ kompletná občianska vybavenosť na pár minút pešo
Lokalita Letná patrí medzi najžiadanejšie lokality v Šali vďaka blízkosti centra, obchodov, služieb, reštaurácií, parkov aj pešej zóny. Byt je ideálny na vlastné bývanie aj ako investícia na prenájom.
✨ Ak hľadáte moderný byt v centre Šale bez nutnosti ďalších investícií, práve ste ho našli.

V CENE NEHNUTEĽNOSTI:
▸Vyhotovenie: Zmluva o Budúcej kúpnej zmluve, Kúpna zmluva o prevode vlastníctva nehnuteľnosti, Návrh na vklad vlastníckeho práva k nehnuteľnosti
▸Úhrada kolkov za návrh na začatie konania o povolení vkladu práva k nehnuteľnosti v lehote 30 dní ▸Úhrada poplatkov za úradné overenie podpisov na kúpnych zmluvách
▸Doručenie podkladov na kataster po úhrade celej kúpnej ceny na účet predávajúceho
▸Asistencia pri odovzdaní nehnuteľnosti, prehlásení energií a služieb
▸Ďalšiu potrebnú asistenciu podľa dohody

Radi Vám pomôžeme aj pri sprostredkovaní najvýhodnejšieho hypotekárneho úveru našimi finančnými špecialistami - BEZPLATNÁ SLUŽBA

Dohodnite si obhliadku tejto modernej novostavby ešte dnes na telefónnom čísle +421 944 055 001. Teším sa na obhliadku s Vami. Text a fotografie sú autorským dielom realitnej kancelárie Real Dreams s.r.o. S nami sa Vaše sny stávajú realitou
offers.content.read.more
offers.content.characteristics

Úžitková plocha:
37 m²

Umiestnenie:
Posledné podlažie

Podlažie:
7

Počet nadzemných podlaží:
7

Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Typ konštrukcie:
Panelová

Rok výstavby:
1980

kalendar

offers.tour_arrangement.are_you_interestedoffers.tour_arrangement.dont_wait_and_ask_today

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

offers.map.title

offers.detail.seller_contact

Lucia Janičová

Real Dreams s. r. o.

+421 917... show_number

Real Dreams s. r. o.

Narcisová 1944 • 92705, Šaľa
offers.all_agency_offers

104,000 € 2811 €/m²

offers.detail.seller_contact

Lucia Janičová

Real Dreams s. r. o.

+421 917... show_number