13047973 (JuTY5_aW5Z5) offers.content.actualized10. 05. 2026 offers.content.first_publication31. 03. 2026

Na predaj veľký 2 izbový byt v Bratislave-Petržalke, ul.Budatínska

Budatínska
Bratislava-Petržalka • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

235,000 € 3507 €/m²

offers.content.basic_information

offers.content.kind
2 izbový byt

offers.content.type
Predaj

Úžitková plocha:
67 m²
offers.content.info

Wealth Group ponúka exkluzívne na predaj velký 2izb. byt s balkónom v novostavbe na Budatínskej ul. v Petržalke. Nachádza sa na 3. poschodí 10 poschodového tehlového bytového domu s výťahom. Výmera podlahovej plochy bytu predstavuje 67,37 m2 plus balkón o výmere 6 m2. Kúpeľňa je spojená s WC, kombinácia obklad a dlažba.
LOKALITA: Budatínska ulica sa nachádza v Bratislave – Petržalka, má výhodu rýchleho prístupu na obchvat, čo umožňuje rýchle premiestňovanie. Táto lokalita je obľúbená vďaka športovým možnostiam, ktorý poskytuje neďaleký Draždiak alebo hrádza s priamou dostupnosťou. V okolí je kompletná občianska vybavenosť, ako sú škôlka, školy, Tesco, Danubia, reštaurácie a zdravotnícke zariadenia, nemocnica. V blízkosti sú zastávky na MHD.
offers.content.read.more
offers.content.characteristics

Úžitková plocha:
67 m²

kalendar

offers.tour_arrangement.are_you_interestedoffers.tour_arrangement.dont_wait_and_ask_today

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

offers.map.title

offers.detail.seller_contact

Ing. Oksana Fesyuk

Wealth Group, s.r.o.

09447199... show_number

Wealth Group, s.r.o.

Holubia 5482/1A • 90301, Senec
offers.all_agency_offers

235,000 € 3507 €/m²

offers.detail.seller_contact

Ing. Oksana Fesyuk

Wealth Group, s.r.o.

09447199... show_number