998904 (JupgW6dgR92) offers.content.actualized19. 05. 2026 offers.content.first_publication19. 05. 2026

Na predaj: Praktický 3-izbový byt v pokojnej časti Piešťan

Piešťany • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

149,990 € 2344 €/m²

offers.content.basic_information

offers.content.kind
3 izbový byt

offers.content.type
Predaj

Úžitková plocha:
64 m²
offers.content.info
Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj praktický 3izbový byt v širšom centre mesta Piešťaň.

Nachádza sa v zateplenom bytovom dome a je situovaný na prvom poschodi z troch. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, v rámci ktorej boli vymenené plastové okná a rekonštruované bytové jadro. Nehnuteľnosť je vhodná na ďalšiu rekonštrukciu podľa vlastných predstáv, čo novému majiteľovi ponúka možnosť vytvoriť si bývanie presne podľa svojho vkusu.

Dispozičné riešenie: Po vstupe do bytu sa na ľavej strane nachádza chodba vedúca do obývacej izby spojenej s kuchyňou otvoreným prechodom, čo vytvára vzdušný a praktický priestor. Z kuchyne je zároveň výstup na balkón. Na pravej strane vstupnej chodby sa nachádza samostatná spálňa a ďalšia izba vhodná ako detská izba, pracovňa alebo hosťovská izba. Samostatne oddelené je WC a kúpeľňa. K bytu prislúcha aj pivnica.

Veľkou výhodou bytu je jeho lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou v blízkom okolí. V pešej dostupnosti sa nachádzajú obchody, lekáreň, služby aj ďalšia občianska vybavenosť, čo zabezpečuje komfortné mestské bývanie.

V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať.

Patrik Slabej
0910 150 225
slabej@time4dreams.sk

offers.content.read.more
offers.content.characteristics

Úžitková plocha:
64 m²

Umiestnenie:
Ďalšie nadzemné podlažie

Podlažie:
1

Počet nadzemných podlaží:
3

Stav nehnuteľnosti:
Čiastočná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Typ konštrukcie:
Tehlová

Rok výstavby:
1980

Počet izieb / miestností:
3

kalendar

offers.tour_arrangement.are_you_interestedoffers.tour_arrangement.dont_wait_and_ask_today

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

offers.map.title

offers.detail.seller_contact

Patrik Slabej

Time4dreams

+421 910... show_number

Time4dreams

Hlboká 1075 • 94901, Nitra
offers.all_agency_offers

149,990 € 2344 €/m²

offers.detail.seller_contact

Patrik Slabej

Time4dreams

+421 910... show_number