61541 (JuYFO0TyuFs) offers.content.actualized22. 05. 2026 offers.content.first_publication21. 05. 2026

Na predaj krásny 2-izbový byt v Partizánskom, časť Šípok

Partizánske • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

88,000 € 1796 €/m²

offers.content.basic_information

offers.content.kind
2 izbový byt

offers.content.type
Predaj

Úžitková plocha:
49 m²
offers.content.info
TUreality ponúka na predaj príjemný 2-izbový byt s výmerou 49 m² v obľúbenej lokalite mesta Partizánske.

Byt sa nachádza na 1. poschodí bytového domu s výťahom a disponuje balkónom a pivnicou.

Základné informácie:
výmera: 49 m²
- 1. poschodie s výťahom
- balkón
- pivnica k bytu
- plastové okná
- murované jadro
- čiastočne prerobený byt
- plávajúce podlahy, v kuchyni korková podlaha

Výhody nehnuteľnosti:
- bezproblémové parkovanie priamo pred bytovým domom,
- kompletná občianska vybavenosť v pešej dostupnosti (obchody, školy, MHD, služby),
- pokojná a vyhľadávaná lokalita.

Byt je ideálny ako štartovacie bývanie pre jednotlivca alebo pár, prípadne aj ako investičná nehnuteľnosť na prenájom.

V prípade záujmu o obhliadku alebo viac informácií ma neváhajte kontaktovať mailom na: matejova@tureality.sk alebo call centrum: +421413217800
offers.content.read.more
offers.content.characteristics

Úžitková plocha:
49 m²

Počet nadzemných podlaží:
1

Stav nehnuteľnosti:
Čiastočná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Rok výstavby:
1980

Počet balkónov:
1

kalendar

offers.tour_arrangement.are_you_interestedoffers.tour_arrangement.dont_wait_and_ask_today

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

offers.map.title

offers.detail.seller_contact

Ing. Martina Matejová

Zlaté Moravce

+421 41 ... show_number

TUreality s.r.o.

Župná 311 • 953 01, 500968
offers.all_agency_offers

88,000 € 1796 €/m²

offers.detail.seller_contact

Ing. Martina Matejová

Zlaté Moravce

+421 41 ... show_number