13048030 (JuGr0MShVdm) offers.content.actualized15. 05. 2026 offers.content.first_publication14. 05. 2026

Na predaj 3-izbový byt s balkónom a záhradkou - Záriečie

Záriečie 114
Záriečie • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

135,000 € 2109 €/m²

offers.content.basic_information

offers.content.kind
3 izbový byt

offers.content.type
Predaj

Úžitková plocha:
64 m²
offers.content.info
Ponúkame na predaj útulný 3- izbový byt s celkovou výmerou 64 m² a príjemnou atmosférou, ktorý poskytuje komfortné bývanie a praktické dispozičné riešenie. Byt pozostáva z priestrannej obývacej izby, samostatnej spálne s dostatkom prirodzeného svetla a výstupom na balkón, kuchyne s jedálenským sedením, špajzou a kúpeľne spojenej s WC.

Byt je pripravený na okamžité bývanie. Veľké okná zabezpečujú dostatok denného svetla počas celého dňa a vytvárajú vzdušný pocit v každej miestnosti. Pôvodne 3-izbový byt bol praktickou úpravou prerobený na 2,5-izbový byt s priestranným využitím priestoru.

K bytu prislúcha loggia, pivnica, vlastné parkovacie miesto a záhradka, ktoré zabezpečujú vyšší komfort bývania, dostatok úložného priestoru aj možnosť oddychu. Výhodou je aj kotolňa nachádzajúca sa v pivničných priestoroch bytového domu.

Byt je ideálnou voľbou pre pár, mladú rodinu alebo ako investičná nehnuteľnosť na prenájom.

V prípade záujmu o viac informácií alebo dohodnutie obhliadky nás neváhajte kontaktovať.
offers.content.read.more
offers.content.characteristics

Úžitková plocha:
64 m²

Vybavenie:
Lodžia, Pivnica, Verejné parkovanie, Špajza
Zobraziť viac

kalendar

offers.tour_arrangement.are_you_interestedoffers.tour_arrangement.dont_wait_and_ask_today

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

offers.map.title

offers.detail.seller_contact

Daniel Kmošena

Wealth Group, s.r.o.

09118990... show_number

Wealth Group, s.r.o.

Holubia 5482/1A • 90301, Senec
offers.all_agency_offers

135,000 € 2109 €/m²

offers.detail.seller_contact

Daniel Kmošena

Wealth Group, s.r.o.

09118990... show_number