1255 (JuNVZAoZtWW) offers.content.actualized22. 05. 2026 offers.content.first_publication20. 05. 2026

Na predaj 2-izb. byt po kompletnej rekonštrukcii pri Galérií

Považská
Košice-Západ • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

209,500 € 5238 €/m²

offers.content.basic_information

offers.content.kind
2 izbový byt

offers.content.type
Predaj

Úžitková plocha:
40 m²
offers.content.info
Ing. Katarína Čomová, Phd. spolu s RR reality ponúkajú na predaj dvojizbový byt po kompletnej rekonštrukcii v projekte City Galéria 2 na Považskej ulici v Košiciach. Byt ponúka moderné bývanie, ktoré prepája komfort, praktickosť a výbornú lokalitu.

● Výmera: 40 m2
● Poschodie: 5/8
● Dva výťahy v bytovom dome
● Veľká loggia
● Kompletná občianska vybavenosť
● Parkovanie priamo pred bytovým domom
● Vhodné aj ako investícia

Silnou stránkou projektu je modernizácia pôvodného objektu, vďaka čomu vznikli moderné a energeticky efektívne byty. Spolu s lokalitou je tento byt lukratívny nielen na vlastné bývanie, ale aj ako investícia na prenájom.

STAV BYTU: nová rekonštrukcia, kde bol byt zariadený zo stavu holobytu do kompletne zariadeného stavu. Urobené nové rozvody elektriny, vody, nové stierky a maľba, nová podlaha, nová kúpeľňa spolu s novým oddeleným WC. V kuchyni sa nachádzajú vstavané kuchynské spotrebiče. Byt sa predáva kompletne zariadený bez nutnosti ďalších investícií a je pripravený k nasťahovaniu sa alebo pre následný prenájom.

BYTOVÝ DOM: kompletná rekonštrukcia z roku 2020 vrátane všetkých spoločných priestorov.

DISPOZÍCIA: obývačka spojená s kuchyňou, samostatná izba, chodba, kúpeľňa, oddelené WC. V obývačke sa nachádza aj pracovný kútik.

LOKALITA: centrum mesta 3 min autom a 15 min pešo. Terasa je dlhodobo vyhľadávaným sídliskom pre jej dobrú polohu a blízkosť do centra. Poloha ponúka kompletnú občiansku vybavenosť: v pešej blízkosti je obchodné centrum Galéria, potraviny, pošta, škola a škôlka, poliklinika, zastávky MHD, reštaurácie a služby. Parkovanie je možné priamo pred bytovým domom.

V prípade ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte kontaktovať makléra, veľmi radi si s Vami dohodneme osobné stretnutie. Radi Vám bezplatne pomôžeme aj s možnosťami financovania.

Realitná maklérka: Ing. Katarína Čomová, PhD.

tel: 0911 742 960

NAŠA CENA JE KONEČNÁ, BEZ AKÝCHKOĽVEK SKRYTÝCH POPLATKOV. V CENE JE UŽ ZAHRNUTÝ AJ KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS, VYPRACOVANIE ZMLUVY, POPLATKY SPOJENÉ S PREVODOM VLASTNÍCKYCH PRÁV.

offers.content.read.more
offers.content.characteristics

Úžitková plocha:
40 m²

kalendar

offers.tour_arrangement.are_you_interestedoffers.tour_arrangement.dont_wait_and_ask_today

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

offers.map.title

offers.detail.seller_contact

Ing. Katarína Čomová, PhD.

RR reality, s.r.o.

+421 911... show_number

RR reality, s. r. o.

Moldavská cesta 6 • 04011, Košice
offers.all_agency_offers

209,500 € 5238 €/m²

offers.detail.seller_contact

Ing. Katarína Čomová, PhD.

RR reality, s.r.o.

+421 911... show_number