998902 (Ju0Rud88Sq9) offers.content.actualized19. 05. 2026 offers.content.first_publication19. 05. 2026

JEDNOIZBOVÝ PREROBENÝ NA DVOJIZBOVÝ BYT

Drobného 24
Bratislava-Dúbravka • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

180,000 € 4865 €/m²

offers.content.basic_information

offers.content.kind
1 izbový byt

offers.content.type
Predaj

Úžitková plocha:
37 m²
offers.content.info
Predávame krásny 2-izbový byt v Dúbravke – na ulici Drobného 24. Byt vás zaujme najmä svojou rekonštrukciou, pri ktorej vznikla z jednoizbového bytu dispozícia dvojizbového bytu s prepojenou obývaciou izbou s kuchyňou.

Nehnuteľnosť sa nachádza na 8. poschodí z 14 v zateplenom panelovom bytovom dome s 3 výťahmi. Dispozične pozostáva z obývacej izby s kuchyňou, samostatnej menšej spálne, kúpeľne so sprchovým kútom, WC a vstupnej chodby.

3D obhliadka nehnuteľnosti: https://lnk.sk/nxivz

VÝHODY KÚPY TEJTO NEHNUTEĽNOSTI:
- osobné vlastníctvo o výmere 37m2 (aj s 1 pivnicou)
- južná orientácia
- kompletná rekonštrukcia
- vymenené plastové okná
- nová elektroinštalácia
- nové stierky v celom byte
- znížené stropy
- bezpečnostné dvere
- kuchynská linka na mieru s umývačkou, varnou doskou, digestorom, el. rúrou
- nové stúpacie rozvody
- kompletne prerobená kúpeľňa s novou sanitou a sprchovým kútom (murované jadro)
- nové laminátové podlahy
- predáva sa zariadený (po dohode s novým majiteľom)
- k dispozícii aj dve klímy (po dohode s novým majiteľom)
- vstavané skrine na chodbe
- pivnica, kočikáreň a spoločný priestor
- bytový dom prerobený, vymaľované spoločné priestory s novou sanitou, nové schránky a výťahy
- nízke mesačné náklady 145 eur do bytového spoločenstva + elektrina

Byt sa nachádza v tichej a zelenej časti Dúbravky s kompletnou občianskou vybavenosťou v pešej dostupnosti. V okolí nájdete obchody ako Lidl či BILLA, školy, škôlky aj športoviská. Výbornú dostupnosť zabezpečuje električková zastávka Drobného s rýchlym spojením do centra mesta. Lokalita ponúka aj množstvo zelene a oddychových zón, napríklad Park Družby či lesy Devínskej Kobyly ideálne na šport a prechádzky.

Neváhajte a dohodnite si obhliadku ešte dnes – takáto ponuka sa dlho neohreje!
offers.content.read.more
offers.content.characteristics

Úžitková plocha:
37 m²

Umiestnenie:
Ďalšie nadzemné podlažie

Podlažie:
8

Počet nadzemných podlaží:
14

Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Typ konštrukcie:
Panelová

Rok výstavby:
1974

Cena vrátane energií:
Nie

Energetický certifikát budovy:
A
Zobraziť viac

kalendar

offers.tour_arrangement.are_you_interestedoffers.tour_arrangement.dont_wait_and_ask_today

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

offers.map.title

offers.detail.seller_contact

Ing. Štefan Sklenár

Prvá realitná spoločnosť s. r. o.

+4219175... show_number

1REALITNA.SK

Kremnická 3208 • 96001, Zvolen
offers.all_agency_offers

180,000 € 4865 €/m²

offers.detail.seller_contact

Ing. Štefan Sklenár

Prvá realitná spoločnosť s. r. o.

+4219175... show_number