5457694649 (JudeQhvcl9j) offers.content.actualized22. 05. 2026 offers.content.first_publication16. 05. 2026

DIRECTREAL|Krásny 2-izb. bytík s kompletnou rekonštrukciou a vybavením

Novomestská
Sereď • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

125,500 € 3392 €/m²

offers.content.basic_information

offers.content.kind
2 izbový byt

offers.content.type
Predaj

Úžitková plocha:
37 m²
offers.content.info
Directreal Norea - Ponúkame na predaj útulný a moderne zrekonštruovaný 2-izbový byt v Seredi na Novomestskej ulici, situovaný na 2. poschodí bytového domu.
Byt s výmerou 37 m² je pôvodne 1-izbový, no šikovnou rekonštrukciou bol prerobený na plnohodnotný 2-izbový byt, čím získal praktickú dispozíciu ideálnu pre jednotlivca, pár alebo ako investícia na prenájom.
Prešiel kompletnou rekonštrukciou, takže ponúka moderné a pohodlné bývanie bez ďalších nutných investícií. Súčasťou je nová kuchynská linka a nábytok vyrobený na mieru, ktorý maximálne využíva priestor. V byte zostáva aj TV a práčka.
K bytu patrí pivnica.
Bytový dom má slušný a udržiavaný vchod, je zabezpečený kamerovým systémom a disponuje novým výťahom, čo zvyšuje komfort aj bezpečnosť bývania.
Mesačné náklady:
130 € správcovi/ 2 osoby
25 € elektrina/ 2 osoby
Výhody:
kompletná rekonštrukcia
praktická dispozícia 2-izbového bytu
nábytok na mieru
bezpečný vchod s kamerovým systémom
nový výťah
vhodné aj ako investícia
Ak hľadáte štartovací byt alebo investičnú príležitosť v Seredi, tento byt je skvelou voľbou. Neváhajte nás kontaktovať pre viac informácií alebo obhliadku.

V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať.
Lenka Rakovická Ščasná, realitná maklérka
0944 370 188
l.scasna@directreal.sk
Teším sa na osobné stretnutie :)
Podlahová plocha m2: 37
Loggia: Nie
Výťah: Áno 1x
Stav: Po kompletnej rekonštrukcii
Poschodie: 02/07
Konštrukcia bytu: Panel
Možnosť kúpy na úver: Áno
Zálohový predpis / mesiac EUR: 132
Pivnica: Áno

Viac informácií o nehnuteľnosti: http://y9.sk/pSF

Kontakt na makléra:
Lenka Rakovická Ščasná
+421944370188
l.scasna@directreal.sk
offers.content.read.more
offers.content.characteristics

Úžitková plocha:
37 m²

kalendar

offers.tour_arrangement.are_you_interestedoffers.tour_arrangement.dont_wait_and_ask_today

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

offers.map.title

offers.detail.seller_contact

Lenka Rakovická Ščasná

Directreal Norea

+4219443... show_number

Direct Real, spol. s r.o.

M.R.Štefánika 2297 • 926 01, Sereď
offers.all_agency_offers

125,500 € 3392 €/m²

offers.detail.seller_contact

Lenka Rakovická Ščasná

Directreal Norea

+4219443... show_number