12730953 (Ju_KvNVLlSq) offers.content.actualized22. 05. 2026 offers.content.first_publication15. 05. 2026

Bývajte moderne: 2-izbový byt v novostavbe len 30 min. od Bratislavy

Lúčna Stráň
Jánovce • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

129,900 € 2255 €/m²

offers.content.basic_information

offers.content.kind
2 izbový byt

offers.content.type
Predaj

Úžitková plocha:
57.6 m²
offers.content.info
Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt v obci Jánovce, okres Galanta, ktorý je ideálnou voľbou na komfortné bývanie aj ako investícia. Byt sa nachádza v novostavbe s plánovanou kolaudáciou 2. etapy v decembri 2026.

Základné informácie:

Úžitková plocha bytu: 57,6 m²

Balkón: 5,5 m²

Parkovacie miesto: 1x v cene bytu

Dispozičné riešenie

Byt pozostáva zo:

vstupnej chodby s priestorom na botník,

priestrannej kuchyne prepojenej s jedálenskou časťou a obývacou izbou,

samostatnej spálne,

kúpeľne spojenej s WC,

balkóna.

K bytu prislúcha aj kobka umiestnená v spoločných priestoroch bytového domu.

Technické vyhotovenie – holobyt

Interiér:

steny a stropy vymaľované na bielo,

kompletne dokončená elektroinštalácia,

elektrické podlahové kúrenie,

ohrev vody zabezpečený bojlerom,

klimatizácia v cene bytu,

príprava na optický internet a vonkajšie elektrické žalúzie.

Exteriér:

kompletne dokončená fasáda a zateplenie,

hliníkové vstupné dvere,

plastové okná s izolačným trojsklom,

terénne úpravy,

oplotenie pozemku.

Byt sa predáva v štádiu holobyt, pričom je možnosť dokončenia do štandardu podľa vašich predstáv.

Cena

2-izbový byt na poschodí v štádiu holobyt:
129 900 € s DPH (cena za dokončenie cca 9.000 Euro)

Výhody lokality

Výborná dopravná dostupnosť:

Senec – 12 minút

Bratislava – 30 minút

Green Resort Hrubá Borša – len 3 km

V prípade záujmu si dohodnite obhliadku na tel. č. 0911991019
Kompletný právny servis je zahrnutý v cene. Náš hypotekárny poradca vám rád pomôže s vybavením financovania.
Obhliadky realizujeme aj počas víkendov. Neváhajte ma kontaktovať

Mgr. Ivana Rišňovská
offers.content.read.more
offers.content.characteristics

Úžitková plocha:
57.6 m²

Stav nehnuteľnosti:
Novostavba

Vlastníctvo:
Osobné

Typ konštrukcie:
Tehlová

Rok kolaudácie:
12

Počet izieb / miestností:
2

kalendar

offers.tour_arrangement.are_you_interestedoffers.tour_arrangement.dont_wait_and_ask_today

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

offers.map.title

offers.detail.seller_contact

Mgr. Ivana Rišňovská, RSc.

Spirit reality s. r. o.

09119910... show_number

SPIRIT REALITY

Továrenská 14 • 81109, Bratislava
offers.all_agency_offers

129,900 € 2255 €/m²

offers.detail.seller_contact

Mgr. Ivana Rišňovská, RSc.

Spirit reality s. r. o.

09119910... show_number