27743 (JuBkqutL6MZ) offers.content.actualized22. 05. 2026 offers.content.first_publication15. 05. 2026

Apartmán 2+1 v klidné čtvrti poblíž Larnaky s terasou a přístupem k bazénu

Ukázať na mape

225,000 € 2813 €/m²

offers.content.basic_information

offers.content.kind
2 izbový byt

offers.content.type
Predaj

Úžitková plocha:
80 m²
offers.content.info
V klidné a zároveň velmi perspektivní části Livadia vzniká moderní rezidenční projekt, který nabízí ideální spojení pohodlného bydlení, středomořské atmosféry a zajímavého investičního potenciálu. Tento elegantní apartmán ve druhém patře je skvělou volbou pro klienty, kteří hledají kvalitní nemovitost u moře s dostatkem prostoru a moderním zázemím.

Dispozice apartmánu byla navržena s důrazem na vzdušnost a přirozené světlo. Vnitřní obytná plocha o velikosti 80,7 m² poskytuje komfortní prostor pro každodenní život, zatímco prostorná krytá terasa o rozloze 19,7 m² nabízí ideální místo pro relaxaci, posezení s přáteli nebo klidné večery pod kyperským nebem.

Byt disponuje dvěma ložnicemi a dvěma koupelnami, díky čemuž je vhodný jak pro vlastní bydlení, tak pro rekreační využití či investici na pronájem. Součástí projektu je také společný bazén, který dodává celému komplexu příjemnou dovolenkovou atmosféru. K apartmánu náleží soukromé parkovací stání, které zvyšuje pohodlí každodenního využívání nemovitosti.

Livadia patří mezi nejvyhledávanější lokality v okolí Larnaky díky své klidné rezidenční atmosféře, rychlému rozvoji a výborné dostupnosti. Jen několik minut od projektu se nachází pláže, promenády, restaurace, kavárny i kompletní občanská vybavenost. Oblast je dlouhodobě velmi atraktivní také pro investory díky vysoké poptávce po krátkodobých i dlouhodobých pronájmech.

Celková plocha apartmánu včetně společných prostor činí 100,4 m². Projekt je aktuálně ve fázi výstavby a představuje skvělou příležitost pořídit si moderní bydlení v jedné z nejzajímavějších částí kyperského pobřeží.
ID nabídky 27743
offers.content.read.more
offers.content.characteristics

Úžitková plocha:
80 m²

Umiestnenie:
Zvýšené prízemie

Podlažie:
2

Počet nadzemných podlaží:
3

Stav nehnuteľnosti:
Novostavba

Vlastníctvo:
Osobné

Rok výstavby:
2026

Cena vrátane energií:
Nie

Energetický certifikát budovy:
nie je
Zobraziť viac

kalendar

offers.tour_arrangement.are_you_interestedoffers.tour_arrangement.dont_wait_and_ask_today

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

offers.map.title

offers.detail.seller_contact

Bc. Stoyan Stoyanov DiS.

Mojenemovitostumore.cz

+4206080... show_number

Nemovitosti u more

Bubenská 122 • 17000, Praha
offers.all_agency_offers

225,000 € 2813 €/m²

offers.detail.seller_contact

Bc. Stoyan Stoyanov DiS.

Mojenemovitostumore.cz

+4206080... show_number